İnter İngilizce Skype Dersleri ile İngilizce Konuşun

Bu yazımızda fiyat performans olarak en iyi İngilizce öğrenme yöntemlerinden biri olan online Skype İngilizce ders ile konuşarak İngilizce öğrenme imkanlarını inceleyeceğiz. Bu konuda özellikle Italki İngilizce kursu, İngilizce ders programları ön plana çıkmaktadır. Bu yüzden yazının sonlarına doğru bir saat ücretsiz deneme dersi alabileceğiniz linki paylaşacağız.

Kolay ingilizce öğrenmek için bu zamana dek bir sürü yöntemi uygulamış olabilirsiniz. Bunlardan ilk akla gelen bir İngilizce kursuna yazılmaktır. Fakat İngilizce kurs programlarının büyük bir kısmı, okullarda takip edilen eski tekniklerin bir devamı niteliğinde, okul kitapları okuyup gramer yapılarına boğularak eğitim vermeye çalıştığından arzuladığınız neticeyi elde edememenize sebep olabilir. Ayrıca yüksek masraflara katlanarak devam edilecek İngilizce kursları, yoğun çalışanlar için çok da pratik bir yol değildir.

konuşarak İngilizce öğren italki

Evde İngilizce öğrenmek için bazı ders kitapları alıp, gramer kurallarını öğrenmeye ve de İngilizce kelimeler öğrenmeye çalışıyor olmak da dilediğiniz sonucu sağlamamış olabilir. Bu durumda artık, İngilizce öğrenmenin tek çözümünün yurt dışına çıkmak olduğunu düşünmeye başlamış olabilirsiniz.

Ancak bu doğru bir kanaat değildir. Hiç yurt dışına çıkmadığı halde iyi İngilizce konuşabilen pek çok insan mevcut. Aynı zamanda dil eğitimi adına başka bir ülkeye gittiği halde İngilizce öğrenemeden geri dönenleri de hatırlamak lazım.

Yabancı ülkelerde İngilizce öğrenmek iyi bir uygulama olabilir. Bunun için ilk olarak temel düzeyde İngilizce anlayıp, kendinizi ifade edebilecek bilgiye vakıf bir biçimde başka bir ülkeye gitmek gerekir. Aksi takdirde çok problemli bir süreç ve de büyük bir olasılıkla başarısızlıkla neticelenecek bir deneyim yaşamak işten bile değildir. Yurt dışı eğitim-öğretim programlarının aşırı maliyetlerini de hesap ettiğiniz zaman, bu konuda kararınızı vermeden evvel çok daha mantıklı olan Skype İngilizce ders üzerinden konuşarak İngilizce öğrenme imkanını gözden geçirmek faydalı olabilir.

Italki Konuşarak Öğren Programı

Skype İngilizce dersBuraya tıklayıp erişebileceğiniz konuşarak öğren metodu, kendi ana dili İngilizce olan eğitmenler ile konuşma dersleri sunan internet üzerinden bir kurs şeklinde değerlendirebilirsiniz. Normal İngilizce kurslarındaki dersliklerde sadece hafta içi ya da hafta sonu yapılan 2-3 saat süren conversation konuşma kulüplerinin tam aksine bu programda: yalnızca hafta içi On dk,yirmi dk ya da 30 dakika süreli eğitimler alabiliyorsunuz.

Başka bir deyişle hafta içi Beş gün boyunca ayarladığınız bir saatte kendi ana dili İngilizce olan öğretmen ile karşılıklı İngilizce konuşuyorsunuz. Önce bu zaman çok kısa gibi görünebilir ama, eğitim direk sizinle yapıldığı için 10 kişilik bir derslikte gördüğünüz derslerle yaklaşık olarak aynı hesaba geliyor.

Öbür İngilizce kurs programlarından farkı:

  • Online olarak eğitim
  • Öğretmenlerle birebir konuşma pratiği
  • Kendi ana dili yabancı öğretmenler
  • Güzel hazırlanmış bir ders izleme tekniği
  • Bedava Deneme Dersi

Italki İngilizce konuşarak öğren sistemini hiç bir şekilde para ödemeden test edebilirsiniz. İşte bu bağlantıya tıklayıp ücretsiz deneyin formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Sonrasında kursun Türkiye tarafından biri sizi arayıp genel bilgiler verdikten sonra kendi ana dili İngilizce olan bir öğretmen ile yapacağınız deneme görüşmesi için size uygun bir saat belirliyor. Önceden belirlenmiş olan saatte yabancı eğitmen sizi yurt dışından arayarak İngilizce seviyenizi ölçmek adına yaptığınız iş, hobileriniz gibi bazı sorular yöneltiyor. Seviye durumunuz hakkında Türkiye şubesinden bilgi edinebileceğinizi söyleyip konuşmayı sonlandırıyor. Daha sonra Konuşarak Öğren Türkiye görevlisi sizi telefonla arayıp kayıt işlemleri hakkında size bilgi aktarıyor.

Bedava Deneme Formunu Doldurmak İçin Burayı Tıklayın

Italki İngilizce Sisteminin İşleyişi

Italki İngilizce konuşarak öğren sistemine kayıt yaptırdığınız vakit size bir şifre veriyorlar. Bu şifre vasıtasıyla sisteme girdiğiniz zaman geçmiş ve gelecek derslerinizin içeriğini, öğretmeninizin değerlendirmelerini ve ayrıca İngilizce öğrenebileceğiniz çeşitli kaynakları bulabiliyorsunuz.

Öncelikle dersleri (sabah 06.00 – gece 01.00) kendi ayarladığınız zaman aralığında yapıyorsunuz. Bu size oldukça büyük bir kolaylık ve esneklik sağlıyor. Kısacası bir kursa gitmek için yollarda zaman kaybı yaşamıyorsunuz. Konuşarak öğren eğitimleri Skype İngilizce ders üzerinden yapılıyor. Mesela Yirmi dakikalık bir kurs seçtiyseniz ve saati 08.Otuz olarak ayarladıysanız. Her gün 08.30’da yabancı eğitmeniniz sizi Skype üzerinden arıyor ve 08.50’ye kadar ders yapmış oluyorsunuz.

Derse ilk başladığınızda biraz bazı genel konulardan konuşuyorsunuz. Daha sonra öğrenci panelinizden görüntüleyebileceğiniz her gün için seviyenize göre belirlenmiş bir ders konusu görmeye başlıyorsunuz. Eğitim konu başlıklarıyla ilgili okuma parçaları ve de kelime listeleri bulunuyor. Eğitim konusuyla ilgili öğretmeniniz size bir takım sorular yöneltiyor ve karşılıklı konuşma pratiği gerçekleştiriyorsunuz. Dersin sonunda öğretmeniniz yaptığınız hataları tarafınıza söylüyor. Ders zamanının bitiminde eğitmen, öğrenci sayfanıza söylediği hatalarınızı not edip yaptığınız çalışmalarla alakalı puanlama yapıyor.

Ayrıca gerçekleştirdiğiniz bütün pratik konuşma eğitimleri sisteme kaydediliyor. Böylece dilerseniz konuşma derslerinizi bilgisayarınıza indirebiliyor ve dilediğiniz zaman tekrar dinleme yaparak işlediğiniz konuları sağlamlaştırıp yanlışlarınızı çok hızlı bir şekilde düzeltebiliyorsunuz.

İnter İngilizce konuşarak öğren online İngilizce kursunda öğretmeninizden memnun değilseniz Türkiye ofisi arayarak eğitmen değiştirilmesini talep edebiliyorsunuz. Ayrıca kurs boyunca belirli sayıda eğitim erteleme ve de eğitim dondurma hakkına sahipsiniz. Böylece çok yoğun olduğunuz veya acil bir işiniz olduğunda işte bu haklarınızı kullanarak dersleri yine kendi programınıza göre belirleyebiliyorsunuz.

Yüz yüze konuşarak İngilizce öğrenmeye başlamak için tıklayın!

Sıfırdan Başlayanlar İçin İngilizce Seti

Konuşarak Öğren (İnter İngilizce) eğitimi içinde her ne kadar başlangıç düzeyi varsa bile, Skype ile gerçekleştirilen İngilizce konuşma derslerinde yabancı öğretmenlerle konuşabilmek için biraz temel İngilizce bilgisine sahip olmak gerekir. İngilizce öğrenmeye yeni başlayanlar için öncelikle kendini ifade edebilecek ve de günlük İngilizceyi anlayacak kadar İngilizce temelinde olmalarını öneriyoruz.

İngilizceye yeni başlayanlar için de, Rahat İngilizce eğitim setini öneriyoruz. İşte bu İngilizce setinde bulunan gramer eğitimleri ve bununla birlikte konuya odaklı olarak hazırlanmış mini hikaye derslerini dinleyerek etkili bir şekilde ve kolay İngilizce öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda mini hikaye derslerinde kullanılan tekrarlayan soru cevap metodu ile başlangıçtan itibaren istediğiniz zaman dinleme ve de konuşma egzersizi yapma fırsatı bulacaksınız.

Temel İngilizce Eğitim Programı İndirmek İçin Burayı tıklayın!

İngilizce öğrenmeye yeni başlayan birisi, Rahat İngilizce setini yaklaşık iki buçuk 3 ay içinde bitirebilir. İşte bu seti bitirdikten sonra çok sağlam bir orta seviye İngilizce bilgisine vakıf olacaksınız. Sonrasında Konuşarak Öğren programı bedava deneme dersine katılıp kursa kayıt yaptırmak adına kararınızı verebilirsiniz. Şuan da zaten İngilizcem orta seviye diyorsanız, aşağıdaki bağlantıya tıklayıp bedava deneme dersi için formu doldurabilirsiniz.

Ücretsiz Deneme için Burayı tıklayın!

Paylaşmak Güzeldir:

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir