Mucize bir ilaç icat edilse, birkaç ilaç yutup sabah kalktığımızda İngilizce öğrenmiş olsak ne iyi olurdu. Ancak maalesef böyle bir ilaç henüz icat edilmedi. Bu ilaç icat edilene kadar İngilizce öğrenmek için en iyi yol, Zahmetsiz İngilizce Effortless Engilish sistemidir.

I wish a miracle pill would be invented so that we could take a few of them and learn English when we wake up in the morning. Unfortunately, there is no miracle pill yet. Until it will be invented, the best way is to use The Effortless English system for learning English.

****************************************************************************

İLETİŞİM – CONTACT

Hertürlü yorum, görüş ve destek isteklerinizi aşağıdaki mail adresine yazabilirsiniz. Özellikle Effortless English ile ilgili soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşırsanız mutluluk duyarız. Bu tür soru ve görüşlerinizi ilgili yazıların altında bulunan yorum bölümünde paylaşmanızı özellikle rica ediyoruz. Yorum bölümüne uygun olmadığını düşündüğünüz diğer istekleriniz için iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

e mail

********************************************************************************

İÇERİK TAKİBİ – FOLLOW US

Rss takip

Sitemiz düzenli aralıklarla güncelleniyor ve gittikçe kapsamlı ve faydalı hale geliyor. Sitemize yeni eklenen konulardan kolayca ve anında haberdar olmak için aşağıdaki adresi RSS okuyucunuza yapıştırarak yeni güncellemeleri kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.

RSS okuyucunuz yoksa, Google Reader kullanmanızı tavsiye ederim. Rss teknolojisi ve Google Reader hakkında  detaylı bilgi için şuradaki yazıyı okuyabillirsiniz. Bu konuyla ilgili aşağıdaki videoları izlemenizi tavsiye ediyorum. Google Reader kullanmak için bir google hesabınız olması gerekiyor. Hesabınız yoksa hemen ücretsiz bir google hesabı alın. Bu hesapla tüm google hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

RSS Nedir, Nasıl Kullanılır:

Google Reader Nedir, Nasıl Kullanılır:

************************************************************************************

ÇOK YAKINDA SİTEMİZDE: BAŞARI DERSLERİ

Bu sitede sizlere Effortless English Sistemiyle ilgili her şeyi anlatmaya gayret ediyoruz. Effortless English sistemini anlatırken kullandığımız videolarda, bu sistemin kurucusu ve yöneticisi olan A.J Hoge’un nasıl çılgın, renkli ve ilginç bir insan olduğunu fark etmişsinizdir. Kendisi sadece İngilizcede değil; kişisel gelişim, yönetim, online pazarlama gibi birçok alanlarda da çok başarılı biri.

Effortless English derslerinden başka yine A.J Hoge tarafından geliştirilmiş Success Business derslerini sitemizde sizlere tanıtacağız. Sistemi sizlere tanıtmakla yetinmeyip, bu derslerin tercümesini de sizlerle paylaşacağız. Bu derslerle kişisel yaşamınızda ve iş hayatınızda çok işinize yarayacak harika prensipler öğreneceksiniz.

Ders başlıkları şu şekilde:

  • · Finansal Özgürlük
  • · Başarı Nedir
  • · Bir Sorun Çözmek
  • · Fark edilir olun
  • · Gerçek Zenginlik
  • · Başarı Yöntemi
  • · Zenginlik Adımları
  • · Yol

İsteyen arkadaşlar aşağıdaki adresten (resimde işaretlenen linke tıklayarak) sağ taraftaki linklerden Business English Lessons sekmesine tıklayarak ayrıntılı bilgi alabilir. Başarı derslerinin de tıpkı Effortless English dersleri gibi, vocabulary, mini story ve commentary bölümleri var. İsterseniz orijinal dersleri satın alarak hem kişisel başarınızı artıracak dersleri öğrenebilir, aynı zamanda İngilizcenizi ve kelime bilginizi de geliştirebilirsiniz.

***********************************************************************************************

YOUTUBE VİDEOLARI – YOUTUBE VIDEOS

youtube 02

Sitemizde pek çok Youtube videosu bulunmaktadır. Bu videoları izleyebilmeniz bizim için çok önemlidir. Download sayfamızda Youtube Giriş Yöntemlerini anlatıyoruz. Bu yöntemlerden birincisi, büyük ihtimalle sorununuzu çözecektir. Sorun çözülmezse diğer yöntemleri deneyiniz.

***************************************************************************************************

İNGİLİZCE ŞARKILAR VE ŞARKI SÖZLERİ KATEGORİSİ AÇILDI

english songs

English Songs & Lyrics Kategorimizde ingilizce şarkılar ve şarkı sözlerini yayınlamaya başladık. Bu derslerimizle hem eğlenecek, ingilizce şarkılara kulak dolgunluğunuzu geliştirecek, hem de ingilizce kelime bilginizi artıracaksınız.

Şarkılarla İngilizce Kategorimize Gitmek İçin Burayı Tıklayın

****************************************************************************************************

EFFORTLESS ENGLISH HAKKINDA HERŞEY BURADA

Sitemizde Effortless English Sistemiyle ilgili her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

Effortless English Yazılarımız için Tıklayın

Dersleri Nasıl Çalışacağınızı Öğrenmek için Tıklayın

Paylaşmak Güzeldir: