İngilizce dersleri indirBu sayfada sizinle, İngilizce eğitimi için  faydalı olacağını düşündüğüm, bilgisayarınıza indirip kullanabileceğiniz materyal, sözlük, kitap, mp3 gibi şeyleri paylaşacağız. Sayfamızdaki İngilizce dersleri indir, faydalı buluyorsanız görüş ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz. Bizi arkadaşlarınıza da tavsiye ederseniz seviniriz.

Paylaştığımız dersler, genellikle mp3 formatında dinleme dersleri ve bu derslere ait pdf formatında dokümanlardan oluşuyor. Derslerden en yüksek faydayı sağlayabilemek için bu dersleri, tekrarlı olarak dinlemek çok önemlidir. İndirdiğiniz dersleri sadece bir kere dinleyip geçmeyin.

Dersleri aynı anda hem okuyup hem dinlemek çok yararlı bir çalışmadır. İlk dinlemenizden sonra bilmediğiniz kelimelerin anlamlarını sözlük yardımıyla öğrenin. 4 veya 5 tekrardan sonra artık metne bakmadan dersin tümünü dinleyip anlamaya çalışın. Eski dinlediğiniz dersleri bir hafta sonra tekrar dinleyin.

İngilizce Sözlük İndir

İnternet erişimi olanlar için sözlük konusunda tureng sitesini önerebiliriz. Böylece bilgisayarınıza bir program indirmeksizin yeni kelimelerin anlamlarını ve okunuşlarını öğrenebilirsiniz.

İngilizce Dersleri İndir

Rahat İngilizce Pratik dersleri indir (mp3+pdf)!

Rahat İngilizce 6. Bölüm (mp3+pdf) dersleri indir!

Learn Real English Kural 1 dersi indir İngilizce Kelime Ezberleme

LRE 02 Günlük Konuşma İngilizcesi dersi indir!

Effortless English Seti İndir İngilizce Konuşmanı geliştir (Power English)

İngilizce Mp3 indir (Hızlı İngilizce Öğrenme Teknikleri)

Effortless English Full Set Nasıl indirilir?

Mp3 ders indir: Mp3 İngilizce dersleri Rahatlatıcıdır

Mp3 ders indir: İngilizceyi Doğal Öğrenin

En İyi Yatırım (The Best Investment) indir

ingilizce mp3 Ders (Hitch) indir

Yoğun İngilizce Öğren (Learn English Intensely)

ingilizce sesli hikayeler mp3 indir (Validation)

İngilizce Kitap İndir

ingilizce e-kitap indir (Powerful English Speaking pdf)

Sitemizde paylaştığımız mp3 İngilizce dersleri indir, dinle ve oku. Yukarıda bahsettiğimiz şekilde çalışarak kolay ve etkili İngilizce öğreniyorum diyeceksiniz. Ayrıca paylaştığımız makaleleri ve hızlı İngilizce öğrenme tekniklerini okuyup öğrenin. İngilizce çalışırken bu teknikleri mutlaka uygulayın.

Unutmayın uygulamak en önemli şeydir. Bu bilgileri öğrenmek yetmez. Uygulamak şarttır. İngilizceyi okulda gördüğünüz diğer dersler gibi düşünmeyin. Bir dili ancak pratik yaparak öğrenebilir ve konuşabilirsiniz. İngilizcede pratik demek, dinlemek ve konuşmak demektir.

Sizden ricamız, sitemizi sosyal medya hesaplarından paylaşarak daha fazla insana yardımcı olmamız konusunda bize destek olmanızdır. İlgi ve desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Paylaşmak Güzeldir: