Effortless English indir

Bugünkü yazımızda, bize gönderdiğiniz e-postalarda sıkça sorulan sorulara cevap vermeye çalışacağız. Bu soruların çoğu Effortless English mp3 derslerini indirmekle ilgili sorular. Şimdi Effortless English derslerini nasıl indireceğinizi kısaca anlatalım. Aşağıdaki videoda, dersleri nasıl indireceğinizi adım adım izleyebilirsiniz.

Öncelikle aşağıdaki büyük kırmızı “Buy Lessons Now” Butonuna tıklayarak ödeme sayfasına gidiyoruz. Yönlendirildiğiniz sayfada, sitemizde türkçe açıklamalarını sizlerle paylaştığımız açıklamaları bulacaksınız. Sayfanın en altında ödeme seçenekleri mevcuttur. İsterseniz kredi kartınızla, google checkout hesabınızla ya da paypal hesabınızla ödeme yapabilirsiniz.

Effortless English gerekli ödeme güvenlik sertifikalarına sahiptir. Kredi kartı bilgileriniz konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Ayrıca Effortless English, dersleri için memnuniyet garantisi vermektedir. 6 ay sonunda size tavsiye edildiği gibi çalıştığınız halde derslerin faydalı olmadığını düşünürseniz paranızı iade edeceklerinin garantisini de veriyorlar. Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayın.

effortless-garanti

Yeri gelmişken hemen belirtelim. Effortless English mp3 dersleri, temel ingilizce gramer bilgisine sahip yetişkinler için akıcı ingilizce konuşma programıdır. Yani okuduğunuz ve dinlediğiniz kolay ingilizceyi anlayabiliyorsanız, temel ingilizce altyapınız var demektir. Sitemizde yayınladığımız A.J. Hoge’un videolarının %70 ini anlayabiliyorsanız Effortless English dersleri tam size göre demektir.

effortless-english-indir

Effortless English mp3 derslerini hergün düzenli olarak (hergün en az bir saat) çalışırsanız 6 ay sonunda akıcı ingilizce konuşacaksınız. Effortless English mp3 ders setlerine birinci seviyenin ilk dersinden başlayın. Bütün dersleri bitirmek için acele edip hızlanmayın. Her ders setini bir hafta boyunca tekrar tekrar dinleyin.

Özellikle mini sory mp3 derslini pek çok kere dinleyip, A.J. Hoge’un sorduğu basit sorulara mutlaka cevap verin. Sonra Pov (Point Of View) mp3 dersini pek çok kere dinleyin. Audio, Vocabulary ve Commentary mp3 derslerini tercihen bir iki kez dinlemeniz yeterli. Effortless English mp3 derslerini nasıl çalışacağınızla ilgili ayrıntılı bilgiyi sitemizdeki Ders Çalışma Rehberimizde bulabilirsiniz.

Original Effortless English Satın Al & İndir

Aşağıdaki Youtube videosunda A.J. Hoge, Effortless English full seti nasıl indireceğinizi ayrıntılı olarak anlatıyor. Videoyu izleyerek, Effortless English full seti bilgisayarınıza nasıl indireceğinizi öğrenebilirsiniz. Daha sonra Effortless English mp3 derslerini ister bilgisayarınızda, isterseniz mp3 çalabilen herhangi bir aygıtta dinleyebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın!

Not: Yukarıdaki Buy Now butonu, Original Effortless English seti ödeme sayfasına gitmektedir. Ayrıca Power English ingilizce seti almak isteyenler için ayrıntılı bilgiyi şuradaki yazımızda paylaştık.

Effortless English Kuralları:

33 yorum

 • denizsmother

  Merhabalar,
  Tesadufen girdigim sitenizde, daha once kendi sitesinden (www.learnrealenglish.com) incelemis oldugum A.J. Hoge’un ingilizce setinden bahsettiginizi gorunce, dikkatle okudum yazdiklarinizi. Oncelikle bu faydali bilgiler icin tesekkur ederim. Dedigim gibi daha once bu seti inceledim ve almak istedim ama gercekten faydali olup olmayacagi konusunda tereddutum vardi. Seviyem Intermediate ve speaking&listening konusunda acayip zorluk cekiyorum. Sizin de yazdiklarinizi okuduktan sonra bu seti almaya karar verdim. Ancak merak ettigim sey; learnrealenglish sitesinde $97 olan set ile sizin bahsettiginiz $97 olan set ayni midir?? Simdiden tesekkur ederim.

  • admin

   Merhaba denizsmother, sizin ilk girmiş olduğunuz sitedeki learn real english dersleri, AJ Hoge ve arkadaşlarının ortak girişimidir. Bu derslerde daha çok günlük ingilizce konuşmalarda geçen argo ifadeler ve idioms (deyimler) öğretilmektedir. Bizim sitemizde ayrıntılı olarak anlattığımız Effortless English ile Power English setleri ise sadece AJ Hoge’un kendisine aittir. Bu 3 ingilizce setinin fiyatı da aynı olup 97 dolardır.

   Hızlı ve kolay ingilizce öğrenme teknikleri olarak AJ Hoge’un kurmuş olduğu Effortless English sistemini ve bu sistemin 7 kuralını sizlerle paylaşmıştık. Yukarıda bahsettiğimiz 3 ingilizce ders seti de aynı tekniklerle ingilizce öğrenmenize ve özellikle ingilizce konuşmanızı geliştirmenize yardımcı olmaktadır. Tavsiye edilen çalışma programına göre, düzenli olarak hergün 2 saat bu dersleri dinleyerek, mini story derslerinde sorulan kolay sorulara yüksek sesle cevaplar vererek bu derslerle çalışırsanız kısa sürede ingilizce konuşma becerinizin çok hızlı geliştiğini farkedeceksiniz.

   Bu 3 setten hangisini öncelikli olarak kullanması gerektiğini soran arkadaşlarımıza; intermediate (orta) seviyede olan arkadaşlarımıza Original Effortless English setini, upper-intermediate ve advanced (orta ve ileri) seviyedeki arkadaşlara Power English setini kullanmalarını tavsiye ediyoruz. Bu setlerden sonra, learn real english derslerini tavsiye ediyoruz.

 • Tülay

  Merhaba,

  Defalarca denememe rağmen ödemeyi yapamıyorum..Sürekli ödemenin alınamadığı mesajı geliyor.

  • admin

   Merhaba Tülay, bazen Effortless English ödeme sisteminden kaynaklanan sorunlar yaşanabiliyor. Aynı durumu daha önce bir kaç arkadaşımız daha yaşamıştı. Bir iki gün içinde tekrar deneyerek derslerini satın alıp indirebildiler.

   Öncelikle kredi kartınızın internetten alış veriş yapmaya açık olması gerekiyor. Bankanızla görüşüp bu konuda bilgi alabilirsiniz. Kartınızın bu özelliği açıksa ve aynı hatayı alıyorsanız, başka bir kartla deneme şansınız varsa deneyin veya aynı kartla bir gün sonra tekrar deneyin.

 • sercan yldrm

  Slm admin Effortless English LLC seti satın aldım ama nasıl indireceğimi bilmediğim için süresini geçirmişim şuan indirmek istiyorum ama süresi doldurmuştur diyor. Keşke web sitenizi daha önce bulsaydım başıma böyle bir şey gelmezdi nasıl bir yol izlemem lazım bana yardımcı olur musunuz. tşkr

  Bu linke bakarsanız anlarsınız durumu:
  (link admin tarafından kontrol edilip silinmiştir)

  • admin

   Merhaba Sercan, normalde dersleri satın aldıktan sonra download linki 22 gün boyunca geçerliliğini korur. Bu süre içinde istediğiniz dersleri aynı linkten indirebilirsiniz. Gönderdiğiniz linki kontrol ettim. Anlaşılan dersleri satın aldıktan sonra indirmek için çok fazla (22 günden daha çok) beklemişsiniz.

   Şimdi yapmanız gereken, linke tıkladığınızda karşınıza çıkan uyarıdaki e-mail adresine (Please contact the merchant at members@effortlessenglish.org.) durumunuzu en basit şekilde yazıp, ödeme bilgilerinizle birlikte kendilerine bildirin ve cevap bekleyin. Aynı maili bir de ajhoge@effortlessenglish.org adresine gönderin. Bir iki gün içinde gelecek cevaba göre hareket edebilirsiniz. Olumsuz cevap vereceklerini sanmıyorum ama böyle bir durumda bana bildirin lütfen, yardımcı olmaya çalışırım.

 • sercan yldrm

  H.Fatih Erdem bey mail gönderdim. inş. iyi sonuçlanır yardımınız için çok teşekkürler . Yazılarınıza göz attım çok başarılı bir araştırmanın sonucu hepsi .

  • sercan yldrm

   Email attım ve cevap gönderdiler net bi şey yazmamışlar sizde inceleyin isterseniz. Fatih bey
   GÖNDERDİKLERİ SONUÇ=

   Hi. Thanks for Emailing! I hope you are enjoying your English
   learning! It is very important to relax and have fun while you learn
   🙂

   Here is information about the most common questions I receive. I get
   over 750 emails a day, so unfortunately, I can’t answer every email.

   Please read below to find the answer to your question.

   QUESTIONS:

   1. Payment Questions
   We accept Visa, Mastercard, Discover, American Express, and Paypal.
   For more information, see:
   http://effortlessenglishclub.com/faq-frequently-asked-questions

   2. Download Questions
   http://effortlessenglishclub.com/lesson-download-questions

   3. Lesson Questions (How To Use, etc.)
   http://effortlessenglishclub.com/faq-frequently-asked-questions

   4. Other Questions
   Members: Ask questions on the Forum. Other members will help you!
   The address for the Forum is in the Welcome Guide

   This is the best and fastest way to get help!

   Non-Members: Read my FAQ page at:
   http://effortlessenglishclub.com/faq-frequently-asked-questions

   5. Link To Us
   Help other people Speak English Easily and Fast. Link to our Free 7
   Rules Email Course at:
   http://effortlessenglishclub.com/7rules

   If you already bought lessons and require assistance, you can email
   our members-only email at members@effortlessenglish.org Please
   include the following information in your email:
   Your Full Name, Date You Bought The Lessons, Which Lessons You Bought
   (Power English, VIP).

   Have a great day, and thanks again for emailing!

   I hope you enjoy your English learning 🙂 Take care,

   AJ Hoge
   Director
   Effortless English, LLC

   • admin

    Merhaba Sercan, size gönderdikleri maildeki 2 numaralı bölüm olan Download Questions linkine tıkladığınızda sorunuzun cevabını bulabilirsiniz. Kısaca anlatmak gerekirse; Eğer download linkinizin süresi dolmuşsa yapmanız gereken, kendilerine (members@effortlessenglish.org) yeni bir mail yazarak mail başlığına “Emergency- Expired Link” yazın. Mailin içeriğine, adınızı ve soyadınızı, dersleri satın aldığınız tarihi ve ödeme (kredi kartı bilgileri) ile Transaction ID# denilen ödeme makbuzunu gönderin. Böylece linkinizi yenileyeceklerdir.

 • Erhan Özdemir

  Merhaba, benim birkaç sorum olacaktı. Nette yaptığım araştırmalar sonucunda setin faydalı olacağını düşündüm. Beni şüpheye düşüren nokta ise, ben kpds ye hazırlanıyorum. Haliyle grammer ve kelime çalışıyorum.. Acaba 7 kurala uymadan bu seti dinlemek ne kadar faydalı olabilir? Yani setin amacı konuşma becerisi geliştirmek grammer çalışırsam gelişimime zarar mı veririm? Birde bir setin en az 30 kere dinlemeli diye bir şey okudum. Bu setten kasıt dedikleri şey bir örnek ders verilmiş..Aynı hikayeyi 1 hafta boyunca 30 kere dinlemek mi gerekiyor? Birden fazla hikayeye aynı günde çalışabilir mi? Sanırım setde 40 hikaye varmış. Hepsine 1 hafta dinlersem 10 ay yapar.Ben kpds güz dönemine kadar seti bitirmek için çifter çifter çalışabilir miyim? Tüm gün evde olduğumdan oldukça zamanım var.. Bu zamanı çok iyi değerlendirmek istiyorum.. En kısa zamanda cevabınızı bekliyorum.İyi çalışmalar..

  • admin

   Merhaba Erhan Özdemir,

   Gramer çalışarak otomatik İngilizce konuşma becerisi kazanamazsınız. Ama sınavlarınız ve dersleriniz için gramer kurallarını çalışmalısınız. Bu sizin İngilizce konuşmanıza zarar vermez. Effortless English 2. kuralında gramer çalışmayın derken; okuduğu ve dinlediği ingilizceyi anladığı halde istediği gibi ingilizce konuşamayanların, konuşmalarını ilerletmeleri için gramere gömülmelerinin yanlış olduğunu anlatmaya çalışıyor.

   Madem ki yeterli zamanınız da varmış, o halde benim size tavsiyem günde 2 saat Effortless English derslerine ayırın. Günde 1 saat de gramer çalışmalarınıza ayırın. Daha çok vaktiniz varsa günde 1 (veya yarım) saat de İngilizce okuma çalışması yapabilirsiniz. Böylece hem sınavlar için iyi bir hazırlık yapmış olursunuz, hem ingilizce kelimeler öğrenir ve hem de İngilizce konuşmanızı geliştirmiş olursunuz.

   Gelelim tekrarlı çalışma konusuna. Bir seti 30 kere dinlemek diye kesin bir kural koyamayız. Ancak aynı dersi ne kadar tekrarlı dinlerseniz sizin için o kadar iyi olur diyebiliriz. Effortless English 4. kuralı olan tekrarlı öğrenme, öğrencilerin en çok ihmal ettikleri ama aslında çok önemli bir konudur. Şimdiye kadar okullarda ve İngilizce kurslarında kitabı bitirmek için hızlı ve tekrarsız çalıştık. O yüzden akıcı İngilizce konuşamıyoruz. Kelimelerin anlamını bilmek yetmez, dinlediğiniz ingilizceyi anlamak yetmez, otomatik ve akıcı konuşmak için aynı dersi tekrar tekrar dinlemek gerekir.

   Effortless English her ders setini en az bir hafta boyunca günde 2 saat dinlemenizi tavsiye eder. Siz bunu çok bulursanız benim tavsiyem her ders setini en az 3-4 gün boyunca dinleyin. O ders setini bitirmeden bir başka ders setine (hikayeye) geçmeyin. En çok da mini story derslerini dinleyin. Sorulara yüksek sesle cevaplar vererek çalışın. Mini story dersleri, İngilizce kelimeleri ve konuşma becerisi kazanmak için mükemmel derslerdir. Ayrıntılı bilgiyi İngilizce çalışma rehberimizde bulabilirsiniz.

   Power English İngilizce setinde toplam 30 ders seti ve Original Effortless English içinde toplam 39 set vardır. Her ders setini 3-4 gün boyunca dinlerseniz güz dönemine kadar dersleri bitirebilirsiniz.

 • Erhan Özdemir

  Merhaba admin,
  Gramer konusundaki cevabınız beni oldukça memnun etti. Ben daha önce hafıza teknikleri hakkında eğitim ve seminerlerine katıldığımdan 4. kural tekrarlı öğrenmenin ne kadar etkili olduğunun farkındayım. Beynin bilinçsiz olarak bilgiyi kabul etmesi için 1 hafta gerekiyor olabilir? Bu yüzden çifter çifter okuyabilir miyim diye sordum. Seti güz dönemine yetiştirmek yerine önerildiği şekilde dinlersem güz dönemi olmasa da bahar dönemine beni tam hazır hale getireceğini düşünüyorum.Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.. İyi akşamlar..

 • Cemile

  Merhabalar,
  Üniversitede hazırlık okudum, lisans eğitimini de ingilizce olarak yapmama rağmen istediğim seviyede konuşma ve dinleme seviyesinde değilim hatta bu konuda baya bir pratik yapmam gerekiyor, bu nedenle birçok şeyi araştırdım, hatta kitap ve CD alıp yapmaya çalıştım ancak bir türlü istediğime ulaşamadım. Daha önceki yorumlara göre benim seviyede olan insanlara ilk ve öncelikli öneriniz Power English seti. Bu seti almayı düşünüyorum ancak daha önce aldığım kitap, CD vb. durumlarda yaşadığım şeyleri tekrar yinelenecekmiş gibi geliyor, kararsız kalıyorum. Ayrıca bu seti almak istesem herhangi bir bankada ve PTT’de bir hesap numarasına dolar veya dolar karşılığı Türk Lirası üzerinden yatırma şansımız var mı? Ben kredi kartı veya diğer ödeme sistemlerini kullanmıyorum. Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

  • admin

   Merhaba Cemile,
   Evet sizin seviyenizdeki tüm arkadaşlara Power English İngilizce setini tavsiye ediyorum. Piyasadaki diğer kitap ve CD ler, okullarda ve İngilizce kurslarında verilen klasik İngilizce eğitiminden farksızdır. Halbuki Effortless English sistemi çok farklı ve İngilizce konuşmayı geliştirmek için çok faydalıdır. Zaten sitemizin ağırlıklı konusunu, bu farkları anlatmaya ayırdık.

   Power English İngilizce setinde bulunan mini story mp3 derslerinde dinle ve cevapla tekniği kullanılır (bkz 7.kural). Bu derslerde AJ Hoge, size bir sürü basit sorular sorar, siz de bu sorulara yüksek sesle cevaplar verirsiniz. Bir iki kelimelik cevaplar bile uygundur. Bu teknik, otomatik olarak İngilizce konuşma refleksi kazanmanız için çok faydalıdır. Effortless English 4. kuralında bahsedildiği gibi tekrarlı bir şekilde bu dersleri çalışarak İngilizce konuşmanızı çok ilerletebilirsiniz.

   Ödeme konusunda maalesef söylediğiniz yöntemler uygulanamıyor. Ödemeyi İnternetten direk olarak Effortless English’e yapmanız gerekiyor. Ödeme yöntemi olarak, kredi kartı dışında Paypal ve Google checkout kullanabilirsiniz. Örneğin Paypal, kredi kartı bilgilerinizin diğer kişilerin eline geçmemesi konusunda çok güvenli ve çok tercih edilen bir sistemdir. Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayın.

   • Cemile

    Verdiğiniz bilgiler için öncelikle çok teşekkür ederim. Ben kredi kartı kullanmadığım için bir banka veya PTT’de bir hesap numarasını sordum. Benim gibi kredi kartı kullanmayanlar bu sete nasıl sahip olabilir? Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

    • admin

     Merhaba Cemile, maalesef PTT veya banka havalesi yoluyla ödeme kabul edilmiyor. Kredi kartı kullanan bir tanıdığınızdan yardım isteyebilirsiniz.

 • zehra

  iyi günler ben netten dersleri satın almaya çalıştım bir mail geldi , sanırım sipariş alındı fakat download butonu olan dersleri indirebileceğm bir mail gelmedi bir süre beklemem mi gerekiyor acaba hatamı yaptım yardımcı olursanız çok sevinirim

  • admin

   Merhaba Zehra, bir süre bekleyin. Mail kutunuzdaki önemsiz postaları (junk mail ya da bulk mail v.s) kontrol edin. Eğer download linki gelmezse haber verin, burada size yardımcı olmaya çalışalım.

 • Ismail

  Admin bana bir seyi soyle lutfen.yukaridaki H.J hoge videosunda gelen mail giriyor sonra gelen sayfadaki butun dosyalari mi indirmek gerek yoksa sadece onun gosterdiklerini mi?

  • admin

   Merhaba İsmail, dersleri satın aldıktan hemen sonra email adresinize bir link gönderecekler. O linke girince bütün dersleri bilgisayarınıza indireceksiniz.

 • akın

  Merhaba,

  Çok incelemeden satın aldım gördüm ki tamamen ingilizce konuşulan dersler var zaten ben o konuşmaları anlıyor seviyesinde olsa idim bu tür bir program almama gerek yoktur ki.Sizler tanıtımı yaparken gayet ilgi çekici anlatmışsınız ancak derslerde Türkçe kullanılmadığını bildirmemişsiniz,ayrıca gramer bilmenize gerek yok demektesiniz.Kısacası geri iade için mail gönderdim umarım mailime cevap gelir.iyi günler.

  • admin

   Merhaba Akın, evet dediğiniz gibi çok incelemeden seti satın almışsınız. Sitemizdeki diğer yazı ve yorumları okumuş olsaydınız bir çok yerde bu sette Türkçe destek olmadığını ve yeni başlayanlar için uygun olmadığını belirtmiştim. Özellikle bu konuda sitemize yapılmış en az 10 tane yorum var. Hepsine de ayrı ayrı bu setin başlangıç düzeyi için uygun olmadığını, okuduğu ve dinlediği günlük İngilizceyi anlayabilen ama akıcı İngilizce konuşamayanlara yardımcı olmak için tasarlandığını belirtmiştim.

   Ayrıca hiç bir yazı ve yorumda gramer bilmenize gerek yok demedim. Effortless English 2. kuralını anlatırken gramer kurallarını çalışmayın demiştik. Neyse sağlık olsun. Effortless English 30 gün içinde paranızın iadesini garanti ediyor. Paranızı mutlaka geri alırsınız. Aklınıza takılan, yardımcı olabileceğim herhangi birşey olursa bana yazın lütfen. İyi günler.

 • zafer

  merhaba admin.ben bu seti almak istiyorum ve seviyem upper intermediate. power english setini tavsiye ediyorsunuz okuduğum kadarıyla.benim sorum şu: 97 dolar ödeyip bu seti aldıktan sonra power english olsun,learn real english olsun flow english gibi tüm setler oluyormu yoksa tek bir setmi oluyor sadece power english gibi mesela.eger hepsi mevcutsa önce power english sonra learn real english mi tavsiye edersiniz.iyi çalışmalar.

  • admin

   Merhaba Zafer, evet sizin seviyenizdeki arkadaşlara Power English İngilizce setini tavsiye ediyorum. 97 dolar ödeyince sadece Power English İngilizce setini satın almış olursunuz. Söylediğiniz Learn Real English ve Flow English gibi setler farklı İngilizce setleri olup ayrıca fiyatlandırılmıştır.

 • zamazingo

  power setini aldım, mail kutuma gelen şeyin içinde herşey varmı..bundan sonra neler yapmalıyım?

  • admin

   Effortless English veya Power English setini satın aldığınızda direk olarak ürün indirme sayfasına yönlendirilirsiniz. Ayrıca e-posta adresinize de ürün indirme sayfasının linki gönderilir. Bu sayfaya gidip tüm dersleri bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

 • secil

  admin ödeme sayfası linki hatalı değil mi?

  “Off! Bu sayfa bulunamadı” yazıyor.

  • admin

   Ödeme sayfasının linkleri değiştiği için böyle bir hata vermiş. Linkleri en kısa zamanda düzelteceğiz. Effortless English sisteminin en son ve en iyi sürümü Power English eğitim setini satın almak için burayı tıklayabilirsiniz.

   Bu arada, bu setin sizin seviyenize uygun olup olmadığını anlamak için Power English ücretsiz örnek dersleri indirip deneyebilirsiniz. Eğer bu dersler seviyenize uygunsa seti satın alırsınız. Bu set seviyenize göre biraz ağır gelirse, önce Rahat İngilizce eğitim setini kullanmanızı öneririz.

 • Tuğba

  19.01.2016 tarihinde Power English setini satın aldım. Mail adresime link geleceği ifade ediliyordu ama hala mailime gelen birşey yok. Şüphelenmek istemiyorum fakat sebebini de öğrenmek istiyorum.

  • admin

   Tuğba Hanım Merhaba, tam olarak hangi linke tıklayarak seti satın aldığınızı öğrenebilir miyim. Satın alma işleminden sonra ödemenin başarılı olduğuna dair bir mesaj gördünüz mü? Yabi bazen kredi kartlarının yurt dışı ve internet kullanımları bankalar tarafından kısıtlanmış olabiliyor. Bankanızdan kredi kartı işlemlerinizi kontrol ettiniz mi? Eğer ödemeniz gerçekleştiyse, satın alma işlemi sırasında verdiğiniz e-posta adresini yanlış yazmış olabilirsiniz. Böyle bir durumda members@effortlessenglish.org adresine bir e-mail göndererek durumunuzu bildirin. Size mutlaka yardımcı olacaklardır. Eğer bir sonuç alamazsanız bana tekrar mesaj gönderin size yardımcı olmak için elimden geleni yaparım.

 • tülay

  97 $’ın bizim paramızla krşılığı şu an oldukça yüksek bu fiyat makul bir seviyeye çekilirse kimse başka yollardan edinmeye kalkışmaz ve seve seve alır ya da 97 $ karşılığı olan ders üçe bölünür yani effortles english orginal ders içeriği üçe bölünse fiyat da üçe bölünse böylece 97 $’ın üçte birini ödeyerek dersin üçte birine sahip oluruz faydalanmamız halinde kalan üçte ikiyi de satın alırız. Bu konuyu değerlendirirseniz hem sizin hem de bizim için iyi olur

  • admin

   Tülay Hanım Merhaba, Effortless English setini biz yapmıyoruz. Fiyatını da biz belirlemiyoruz tabi. Bu konudaki görüşlerinizi Effortless English resmi sitesindeki iletişim birimine İngilizce olarak iletebilirsiniz.

 • tülay

  Yorumum size ulaştı mı acaba

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir