Effortless English indir

Bugünkü yazımızda, bize gönderdiğiniz e-postalarda sıkça sorulan sorulara cevap vermeye çalışacağız. Bu soruların çoğu Effortless English mp3 derslerini indirmekle ilgili sorular. Şimdi Effortless English derslerini nasıl indireceğinizi kısaca anlatalım. Aşağıdaki videoda, dersleri nasıl indireceğinizi adım adım izleyebilirsiniz.

Öncelikle aşağıdaki büyük kırmızı “Buy Lessons Now” Butonuna tıklayarak ödeme sayfasına gidiyoruz. Yönlendirildiğiniz sayfada, sitemizde türkçe açıklamalarını sizlerle paylaştığımız açıklamaları bulacaksınız. Sayfanın en altında ödeme seçenekleri mevcuttur. İsterseniz kredi kartınızla, google checkout hesabınızla ya da paypal hesabınızla ödeme yapabilirsiniz.

Effortless English gerekli ödeme güvenlik sertifikalarına sahiptir. Kredi kartı bilgileriniz konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Ayrıca Effortless English, dersleri için memnuniyet garantisi vermektedir. 6 ay sonunda size tavsiye edildiği gibi çalıştığınız halde derslerin faydalı olmadığını düşünürseniz paranızı iade edeceklerinin garantisini de veriyorlar. Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayın.

effortless-garanti

Yeri gelmişken hemen belirtelim. Effortless English mp3 dersleri, temel ingilizce gramer bilgisine sahip yetişkinler için akıcı ingilizce konuşma programıdır. Yani okuduğunuz ve dinlediğiniz kolay ingilizceyi anlayabiliyorsanız, temel ingilizce altyapınız var demektir. Sitemizde yayınladığımız A.J. Hoge’un videolarının %70 ini anlayabiliyorsanız Effortless English dersleri tam size göre demektir.

effortless-english-indir

Effortless English mp3 derslerini hergün düzenli olarak (hergün en az bir saat) çalışırsanız 6 ay sonunda akıcı ingilizce konuşacaksınız. Effortless English mp3 ders setlerine birinci seviyenin ilk dersinden başlayın. Bütün dersleri bitirmek için acele edip hızlanmayın. Her ders setini bir hafta boyunca tekrar tekrar dinleyin.

Özellikle mini sory mp3 derslini pek çok kere dinleyip, A.J. Hoge’un sorduğu basit sorulara mutlaka cevap verin. Sonra Pov (Point Of View) mp3 dersini pek çok kere dinleyin. Audio, Vocabulary ve Commentary mp3 derslerini tercihen bir iki kez dinlemeniz yeterli. Effortless English mp3 derslerini nasıl çalışacağınızla ilgili ayrıntılı bilgiyi sitemizdeki Ders Çalışma Rehberimizde bulabilirsiniz.

Original Effortless English Satın Al & İndir

Aşağıdaki Youtube videosunda A.J. Hoge, Effortless English full seti nasıl indireceğinizi ayrıntılı olarak anlatıyor. Videoyu izleyerek, Effortless English full seti bilgisayarınıza nasıl indireceğinizi öğrenebilirsiniz. Daha sonra Effortless English mp3 derslerini ister bilgisayarınızda, isterseniz mp3 çalabilen herhangi bir aygıtta dinleyebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın!

Not: Yukarıdaki Buy Now butonu, Original Effortless English seti ödeme sayfasına gitmektedir. Ayrıca Power English ingilizce seti almak isteyenler için ayrıntılı bilgiyi şuradaki yazımızda paylaştık.

Effortless English Kuralları:

Paylaşmak Güzeldir:
40 Comments

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir