Power English Seti

Arkadaşlar sizlere Effortless English’ten harika bir haberim var. Bundan yaklaşık iki yıl önce, bir günlük özel bir satışla piyasaya çıkan, Power English seti tekrar satışa sunulmuş durumdadır. Ben de ilk satışa çıktığı gün Power English setini alıp kullanmıştım. O zamandan beri Power English setinin satışı yapılmıyordu ama şimdi buraya tıklayarak Power English setini alıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Effortless English kurusucu ve öğretmeni AJ Hoge’un şimdiye kadar çıkarmış olduğu en iyi ders setinin Power English olduğunu söyleyebilirim. İngilizceniz Intermediate ve advanced (orta ve ileri) seviye ise Power English setini önemle tavsiye ederim. Bu derslere sadece ingilizce dersi demek yeterli olmaz. Bu dersleri dinlediğinizde, İngilizceyle beraber daha birçok faydalı ve ilginç bilgileri de öğreneceksiniz.

power-english

Power English setinde özellikle motivasyon, kişisel gelişim ve liderlik konularında, AJ Hoge’un katıldığı seminerlerden ve okuduğu kitaplardan alıntılar ve faydalı yorumlar bulacaksınız. Böylece hem öğrenmeyi öğrenecek, hem İngilizcenizi geliştirecek ve hem de hayata daha geniş açıdan bakacaksınız.

İngilizceniz seviyesi intermediate ve advanced olan, yani orta ve ileri seviye arkadaşlar için Power English İngilizce setini özellikle kullanmalarını tavsiye ediyorum. Bir başka ifadeyle okuduğunuz ve dinlediğiniz İngilizceyi anlayabiliyorsanız ama istediğiniz gibi akıcı İngilizce konuşamıyorsanız, bu dersler size çok faydalı olacaktır.

Power English Setinin İçeriği

Power English, 30 adet ders setinden oluşuyor. Her ders setinde, bir adet audio mp3 dersi, bir adet vocabulary mp3 (kelimeler) dersi, bir adet mini story mp3 dersi ve bir adet point of view (gramer) mp3 dersi bulunmaktadır. Her mp3 dersinin pdf olarak yazılı hali bulunmaktadır. Böylece dersleri dinlerken aynı zamanda okuyarak da takip edebilirsiniz. Bazı dersler için bonus commentary mp3 dersi vardır. Ayrıca yine bonus olarak 8 adet video dersine de sahip olacaksınız.

Biraz önce de bahsettiğim gibi audio article mp3 dersinde AJ Hoge, nasıl özgüven kazanıp hedeflerimizi başarma yolunda yılmadan güçlü bir şekilde ilerleyeceğimizden bahsediyor. Bu derslerde kişisel gelişim, motivasyon ve liderlik alanlarında ilham verici eserlerden bölümler bulacaksınız. Mini story ve Point of view dersleriyle de ingilizce kelimeleri ve grameri zahmetsizce öğreneceksiniz.

Power English ve Effortless English setlerini aldığınız zaman Effortless English kulübüne üye olmuş olursunuz ve diğer üyelerle bir forumda iletişim kurabilir ve onların yorumlarını okuyabilirsiniz. Tüm yorumlar coşku dolu. Bir öğrencinin yorumunu aşağıda paylaşmak istiyorum.

“I have to say that I’m a huge fan of Power English. It’s the best English lessonin my life. Everything of Power English is great. Sound quality is very impressing! The topics, all the mini-stories, main audio… In fact, no word can describe such fantastic lessons like Power English!

Before listening to Power English, I did not like English so much because it’s very hard and complicated. I asked myself “Why do I have to learn English”? However, after listening to Power English for three weeks, I really love English very much.My enthusiasm for English got bigger and stronger. I can feel the day that I could speak English fluently is approaching!” Mark K.

Özetleyecek olursak, Power English seti şimdiye kadarki en iyisidir. Piyasada bulabileceğiniz en faydalı ingilizce seti olduğunu düşünüyorum. Power English setinin fiyatı, Original Effortless English setinin fiyatıyla aynı ve 97 dolardır. Üstelik AJ Hoge derslerinin kalitesinden o kadar emin ki, bizlere para iade garantisi veriyor.

Effortless English veya Power English setini 6 ay boyunca kullandığınız halde ingilizce konuşmanızda bir gelişme olmadıysa paranızı geri isteyebilirsiniz. Ancak dersleri tavsiye edilen programa uygun (tıkla-öğren) çalıştığınız takdirde ingilizce konuşmanızın gelişmemesi imkansızdır.

Power English Setiyle ilgili detaylı bilgi almak için burayı tıklayın!

Effortless English Club

Not: son zamanlarda AJ Hoge, Original Effortless English setini daha geri plana alarak, tamamen Power English setine ağırlık vermiştir. Gerçekten de derslerin içeriği ve kalitesi açısından Power English çok daha kullanışlıdır. O yüzden İngilizce anlıyorum ama konuşamıyorum diyen herkese bu İngilizce setini öneriyorum. Hızlı ve kolay İngilizce öğrenme teknikleri olarak da adlandırabileceğimiz Effortless English kuralları aşağıdaki bağlantılara tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Effortless English Kuralları:

Paylaşmak Güzeldir:
74 Comments

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir