Flow English Lessons

Effortless English sistemini artık öğrendiniz. Gramer kurallarını çalışmadan, kelime listeleri ezberlemeden, sadece dinleyerek ve A.J Hoge’un sorduğu basit sorulara cevap vererek kısa zamanda ingilizce konuşabileceğinizi artık biliyorsunuz.

Flow English mp3 dersleri de aynen Effortless English dersleri gibidir. A.J Hoge size bir hikaye anlatır. Bu hikayede geçen yeni kelimeleri özümsemenize yardımcı olacak basit sorular sorar. Bu sorulara yüksek sesle cevap vererek İngilizceyi özümsemiş ve derinden öğrenmiş olursunuz.

Bu mp3 derslerini alın ve düzenli olarak (her gün en az bir saat) çalışın. Kısa süre sonra ne kadar hızlı geliştiğinizi fark edeceksiniz. Effortless English ile Flow English dersleri aynı mantıkla hazırlandığı için isteğiniz seti alıp çalışabilirsiniz.

“I live in Mexico City. I want to thank you for the excellent work you are doing.

My pronunciation and fluency have improved!

Last week I was in Cleveland, USA. I was talking with real native speakers! My experience with the English language was really good– I really could express many emotions and ideas.”

José Antonio Abraján Pérez, Mexico City

 

“Translation from one language into another is a harmful approach because it slows down communication. The research shows that translation and grammar study does not work for most students”

– Dr. James Asher

Paylaşmak Güzeldir:

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir