Effortless English ile İngilizce Konuşun

Effortless English eğitim setiyle ilgili olarak aşağıdaki videoyu izleyin. İngilizce anlıyorum ama konuşamıyorum diyenler için önerdiğimiz bu sistemle ilgili daha önce sitemizde pek çok İngilizce dersi paylaşmıştık. Ayrıntılı bilgi için videonun altındaki açıklamaları okuyabilirsiniz.

Merhaba, ben AJ Hoge, Effortless English kulübünün yöneticisiyim. İngilizce konuşurken sıkılıyor musunuz? İngilizce konuşmaya utanıyor musunuz?  Kötü bir telaffuzunuz olduğu için diğer insanlar sizi anlayamıyor mu?

İngilizceyi yavaş mı konuşuyorsunuz? İngilizce konuşmayla ilgili zorluklar mı yaşıyorsunuz? İngilizce konuşmanız gerektiğinde gergin mi oluyorsunuz? Yıllarca ingilizce çalıştıktan sonra hala ingilizce konuşamadığınız için kızgın mısınız? Aslında sorun sizde değil. Merak etmeyin siz normalsiniz.

İngilizce öğrenmeye çalışanların çoğu aynı duyguları yaşıyor. Çünkü çoğu öğrenci aynı teknikleri kullanıyor. Onlar aynı tarz okullara ve kurslara gidiyorlar. Aytı tarz ders kitaplarını okuyorlar ve elbette aynı sonuçları alıyorlar. Çoğu öğrenci, kolay ingilizce konuşamıyor.

Ben AJ Hoge, Effortless English programının yöneticisiyim. İkinci bir dil olarak, İngilizce öğretme alanında uzmanlığım var. On iki yılın üzerinde bir öğretmenlik tecrübem var. Ve daha da önemlisi, benim  Effortless English sistemini kullanarak, binlerce öğrencinin kolay ingilizce konuşmasına yardımcı oldum. Ve siz de benim sistemimi kullanırsanız kolay ingilizce konuşabilirsiniz.

Kolay ingilizce konuşabilirsiniz. İngilizce konuşurken, grameri doğru kullanabilirsiniz. Açık bir telaffuzunuz olabilir ve böylece herkes sizi kolayca anlar. Çabucak ve hızlı konuşabilirsiniz düşünmeden. Gramer kurallarını düşünmek yok. Kelimeler ağzınızdan kolayca ve otomatik olarak dökülecek.

Bu sistem binlerce öğrenciye yardımcı oldu ve şimdi de size yardım edecek. Lütfen bu web sitesindeki yazıların hepsini okuyun ve Effortless English sistemini ve kurallarını iyi öğrenin. Ve sonra Effortless English derslerimizi alıp kullanın.

Altı ayda ingilizce konuşun. Altı ayda ya da daha az bir sürede kolay ingilizce konuşacaksınız. Hepinize iyi şanslar diliyorum, teşekür ediyorum. Effortless English programının keyfini çıkarın. Hoşçakalın.

Ayrıntılı Bilgi için Tıklayın!

Effortless English Kuralları:

Paylaşmak Güzeldir:
4 Comments

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir