Effortless English Seti İle İngilizce Konuşun

Effortless English seti, kendi durumunu “İngilizce öğreniyorum ama konuşamıyorum” diye ifade eden arkadaşlarımız için geliştirilmiş bir İngilizce eğitim setidir. Yani okuduğu ve dinlediği günlük İngilizceyi anlayabilen ancak konuşma konusunda sıkıntısı olanlar için hazırlanmış en iyi İngilizce setidir. Mini hikaye derslerinde kullanılan tekrarlı soru cevap metodu ile dinleyerek ve konuşma pratiği yaparak İngilizce konuşmayı geliştirebilirsiniz.

Effortless English Seti

“How To Speak Excellent English In 6 Months Or Less”

“6 Ay ya da daha kısa bir sürede Nasıl Kusursuz İngilizce Konuşulur.”

Sevgili Arkadaşlar,

İngilizce konuşurken, utanıp sıkılıyor musunuz? Telaffuzunuz kötü mü? Konuşurken pek çok gramer hatası mı yapıyorsunuz?

İnsanlar sizi anlamada sıkıntı yaşıyorlar mı? Siz İngilizce konuşurken onlar kafası karışmış görünüyorlar mı?

Yerli konuşmacıları anlamak size zor geliyor mu? İngilizce konuşanları hala kolayca anlayamamak sizi hayal kırıklığına uğratıyor mu?

Yıllardan beri İngilizce çalışıyorsunuz. İngilizce okumanız iyi, ama konuşmaya gelince, gergin, gülünç, utangaç ve sıkılgan hissediyorsunuz.

Hiç iyi İngilizce konuşmanız mümkün olacak mı?

Yıllardır İngilizce eğitimi aldığınız halde hala kolayca İngilizce konuşamamak sizi kızdırıyor mu?

Sorun nedir? İngilizce eğitimi için harcadığınız o kadar zaman boşa mı gitti? Öğrendiğiniz onca İngilizce kelimeler boşa mı gitti? Sonunda kolayca İngilizce konuşacak mısınız?

“Effortless English Harika! Onu seviyorum. Bu sistemi kullandığımdan beri konuşmam çok hızlı gelişti. Arkadaşlarım buna inanamıyor. Hepsi bu sırrı bilmek istiyor. Tabi ki onlara Effortless English sistemiyle ilgili her şeyi anlatıyorum. “

Akemi Sato, Japonya

Hiçbir şey ezberlemek zorunda değilsiniz.

Sıkıcı gramer kurallarını kullanmak zorunda değilsiniz.

O korkunç kelime listelerini çalışmak zorunda değilsiniz.

Ya, sizin suçunuz değilse? Ya, eski eğitim sistemi, eski dersler ve eski ders kitapları probleminize sebep olduysa? Ya, sonunda harika bir İngilizceyi konuşmayı başaracaksanız?

Başarabilirsiniz. Herkes için harika İngilizce konuşmak mümkündür.

Şimdi daha iyi bir gelecek hayal etmenin zamanıdır.

İngilizce Öğrenme Hakkındaki Gerçek

Gerçek şu ki, eğer aynı öğrenme yollarını kullanmaya devam ederseniz, İngilizceyi asla iyi konuşamazsınız. İngilizce konuşmanızda daima problem yaşarsınız.

Halbuki yeni bir yol var. Doğru yöntemi kullandığınız zaman, kolayca ilerlersiniz. Aslında altı ay içinde, inanılmaz bir konuşma gücünü kolayca elde edeceksiniz.

Yerli konuşmacılar sizi kolayca anlayacaklar. Siz de onları anlayacaksınız. Nihayet İngilizce konuşurken kendinizi rahat, güvenli ve mutlu hissedeceksiniz.

Öğrenme yönteminizi değiştirmeniz gerek ve yapmanız gereken ilk şey, İngilizce grameri unutmak!

Bunu Asla Yapmayın!

İngilizce gramer sizi üzüyor, sıkıyor ya da bunaltıyor mu? İngilizce grameri hiçbir zaman doğru kullanamamaktan endişe mi ediyorsunuz?

Ya size; İngilizceyi kolayca, doğru ve otomatik olarak kullanma anahtarının gramer kuralları olmadığını söylersem?

En iyi İngilizce öğrencileri çocuklardır, elbette. Neden?

Aslında onlar gramer kuralları çalışmazlar ve ders kitaplarından öğrenmezler. Onlar öğrenmek için, çok spesifik bir yöntem ve kurallar kullanırlar. Ben bunlara Effortless Englihs 7 kuralı diyorum.

Harika bir telaffuz, geniş bir kelime bilgisi ve otomatik gramer bilgisini kolayca öğrenebileceğinizi söylesem? Bu sizi heyecanlandırır mı?

Doğru sistemi kullandığınızda İngilizce gramer öğrenmenin gerçekte çok kolay olduğunu ve İngilizce öğrenme hakkında kendinizi daha mutlu hissedeceğinizi söylesem?

Evet, bu doğru. İngilizce gramer kolaydır ama sadece onu doğru yoldan öğrenirseniz. Ve doğru yöntem, İngilizce gramer kurallarını çalışmak değildir.

İngilizce grameri sezgilerinizle öğrenmelisiniz. İngilizce grameri bilinçaltında öğrenmelisiniz. İngilizce grameri doğal olarak öğrenmelisiniz.

İngilizce grameri, kolayca ve zahmetsizce öğrenmelisiniz, tıpkı çocuklar gibi.

Eğer yerli bir konuşmacı gibi olmak istiyorsanız, çocukken öğrenmek zorunda değilsiniz. Çocukların öğrenme metodunu kullanmalısınız.

Dr. J. Marvin Brown

Sonuçlar Beni Bile Şaşırttı

Nid yorgundu. Sekiz senedir İngilizce çalışıyordu. Ama konuşması hala çok kötüydü. Bir İngilizce kursuna gidiyordu. Her gece kursa gitti, bir ders kitabını çalıştı. Gramer kurallarını çalıştı. Bunu sekiz senedir yapmaktaydı ve başaramıyordu. 8 uzun sene.

Kurslardan yorulmuş bir haldeyken, bir gece internetten “İngilizce öğren” diye arama yaptı. Effortless English sistemini buldu.

7 gün sonra, Effortless Englihs Club derslerini aldı ve hayatı değişti. Sistemi her gün kullandı. Ne kadar kolay ve ilgi çekici olduğuna şaşırdı. Ders kitapları yok. Hatırlanacak gramer kuralları yok. Dersler çok ilgi çekici, hikâyeler çok eğlenceli ve hatırlaması çok kolaydı.

Ve şaşırtıcı bir şey oldu. Bankog’da bir kafede James adında bir Amerikalıyla karşılaştı. Düşünmeden James ile konuşmaya başladı. Kelimeler ağzından otomatik olarak çıkıyordu. Çaba yok, tercüme yok, kolayca.

Kendini inanılmaz mutlu hissetti. Kendini rahatlamış hissetti, gülümsüyordu. Kolayca konuşuyordu. Hiç stres ve endişe hissetmiyordu. James onu dinledi, duygu ve düşüncelerini anladı.

O ve James iki saat boyunca durmaksınız konuştular. Mail adreslerini ve Skype ID lerini birbirlerine verdiler ve birbirleriyle her hafta konuşmaya devam ettiler.

Nid, akşam eve gittiğinde bana bir mail gönderdi.

Başardım!

“Buna inanamıyorum. Bir Amerikalıyla iki saat boyunca konuşmamı henüz bitirdim. Hiç tercüme etmeksizin ve gramer kurallarını düşünmeksizin iki saat. Çok kolaydı. Çok teşekkür ederim.  Bu sistem gerçekten işe yarıyor.”

 

Uzmanlar Ne Diyor

Ayrıntılar için tıklayın!

Effortless English, dünyadaki en iyi uzmanların yaptığı araştırmaları kullanır. Bunlar, İngilizceyi öğrenme konusunda dünyadaki en iyi uzmanlardır:

Dr. Stephen Krashen, Dr. James Asher, Dr. J. Marvin Brown, Dr. Ashley Hastings, Dr. Brenda Murphy, David Long and Blaine Ray.

Dünyadaki en iyi uzmanlardan en iyi fikirleri kullanabilirsiniz. Ve size hızlı ve kolayca İngilizce öğreten (doğal gramerle birlikte) dersleri kullanabilirsiniz.

Onların teknikleri, sizin okullarda gördüğünüz tekniklerden tamamen farklıdır.

İngilizceyi Kolayca Nasıl Öğrenirsiniz

Effortless English’e sizin kolayca ve hızlı bir şekilde konuşmanıza yardım etmek için başladım. Bir düşünün, dünyadaki uzmanların en yeni fikirlerini ve en iyi araştırmalarını alsam ve onları kesinlikle çok farklı yepyeni bir İngilizce öğrenme sistemi oluşturmak için kullansam ne heyecan verici olurdu, değil mi?

Evet, tam olarak işte bunu yaptım. Effortless English, dünyadaki en iyi ingilizce öğrenme uzmanlarının en yeni fikirlerini ve araştırmalarını kullanır.

Effortless English Sistemi tamamıyla yeni ve farklı bir sistemdir. Bu, geçmişte kullandığınız eski çalışma metotlarından tamamıyla farklıdır. Böyle dersleri daha önce hiç kullanmadınız.

Seti İndirmek İçin Tıklayın!

Programı İndirdiğinizde Ne Öğreneceksiniz.

  • Kelime öğrenmenin ve gramer kuralları çalışmadan gramer öğrenmenin inanılmaz yolunu öğreneceksiniz: Dinle ve cevapla mini hikayeleri. İngilizceyi otomatik olarak öğreneceksiniz. Kesinlikle gramer çalışmadan ve kelime ezberlemeden.
  • İngilizceyi otomatik olarak kullanmanıza yardım edecek Derin Öğrenme Metodu: ingilizce grameri ve kelimeleri sonsuza dek hatırlayın ve otomatik olarak kullanın. Konuşma yeteneğiniz hakkında kendinizi harika hissedeceksiniz.
  • İlginç konular hakkında gerçek İngilizce malzemeler dinleyerek, rahatlatıcı bir şekilde İngilizce Öğrenme Metodu: öğrenirken rahatladığınızı, gülümsediğinizi ve eğlendiğinizi hayal edin.
  • Gramer kuralları çalışmaktan kaçınıp, bunun yerine çocukların gramer öğrendiği gibi doğal olarak öğrenme metodu: işte bu, bütün derslerimizin ana metodudur.
  • En iyi öğrencilerim nasıl öğreniyor, onlar nasıl çalışıyorlar, ve siz de nasıl daha hızlı ingilizce öğrenebilirsiniz: Başarılı olmak için, en başarılı insanları kopyalayın. En iyiler gibi, nasıl çalışacağınızı öğrenin
  • iBT ve TOEFL Konuşma ve dinleme derecenizi %20, %30 ve hatta %40 nasıl yükseltirsiniz. Yeni TOEFL sınavı pek çok dinleme ve konuşma beceresi gerektiriyor. İkisinde de harika olun.
  • 3-5 Kat daha hızlı öğrenmenize yardımcı olan dersler: basitçe öğrenme metodunuzu değiştirerek çok daha hızlı öğrenin.
  • Diğer İngilizce konuşmacılarla nasıl karşılaşıp, onlarla nasıl konuşacaksınız: sizler gibi İngilizce öğrenen diğer dostlarla  karşılaşın.

Bunu Hemen Yapabilir miyim?

Effortless English Programımızı satın aldığınız zaman, hemen bugün öğrenmeye başlayabilirsiniz. Derslerimizin hepsi DİJİTALDİR, böylece onları hemen şimdi alabilirsiniz. Kargo beklemek zorunda değilsiniz. Ekstra posta ücreti ödemek zorunda değilsiniz.

Onun yerine, derhal size bir link içeren bir mail gönderirim. Sonra siz mp3 ses dosyaları barındıran 30 set dersi indirirsiniz. (Her dersin içinde 3 ya da daha çok ders vardır. Ayrıntılı çalışma teknikleri için, Ders Çalışma Rehberi Sayfamıza bakınız.) Dersleri bilgisayarınızda, mp3 playerda, ipodlarda ya da diğer aygıtlarda dinleyebilirsiniz.

İngilizceyi kolayca arabada, otobüste, trende, yemek pişirirken, yürürken, alışveriş yaparken öğrenirsiniz. Dersleri hemen şimdi indirin; her yerde, her zaman ve zahmetsizce İngilizce öğrenin. Hemen başlayın. Kargo beklemenize gerek yok.

Her ses dosyası, tam olarak kolayca ve hızlı bir şekilde İngilizce konuşmak için ihtiyacınız olan şeyi içerir. Hemen şimdi başlayın:

Effortless English

Sesli Ingilizce Ders Setlerinin Ozellikleri

vocabulary

Kelimeler Dersleri

Konuşurken kolayca kullanabilmek için kelimeleri gözlerinizle değil, kulaklarınızla öğrenmeniz gerektiğini biliyor muydunuz? Audio (dinleme) kelimeler dersi, okuma derslerinden 2-3 kat daha güçlüdür. Effortless Englihs dersleriyle, kulaklarınızla zahmetsiz olarak öğrenirsiniz.

listen-answer

Dinle ve Cevapla İngilizce Mini Hikâyeler

Sizi, İngilizceyi hemen anlar hale getiren, kolayca ve çabukça İngilizce konuşturan yeni bir çeşit dersler olsaydı ne olurdu? Mini hikaye derslerini her gün kullandığınızda, otomatik olarak gelişirsiniz.

point-ov

Point of View Hikaye Dersleri

İşte burada, zahmetsiz bir şekilde ingilizce gramer uzmanı olmanın inanılmaz sırrı. Tam olarak bir Amerikalı çocuk gibi; doğal olarak, kolayca ve sezgisel bir biçimde gramer öğrenebilseydiniz ne olurdu? İşte tam da bu şekilde Point of View dersleriyle bunu öğreneceksiniz.

audio

Sesli İngilizce Dersleri Dinleyin

Şöyle bir hayal edin; İngilizce dersleri eğlenceli, ilginç, acayip, zekice ve biraz komik olsa, İngilizce öğrenmeyi daha çok sevmez miydiniz? Zeki bir yetişkin tarafından, zeki yetişkinler için üretilmiş sesli derslerimizle derin düşünün, yüksek sesle gülün, kocaman gülümseyin, bağırın, mutluluktan zıplayın, değerli bilgiler öğrenin…

Seti İndirmek için buraya tıklayın!

Hemen Harekete Geçin! Ücretsiz, İngilizce Öğrenme Rehberi Hediyemiz

Effortless English derslerimizi hemen aldığınız zaman, ayrıca özel bir hediyemize de sahip olacaksınız.

Free Text Learning Guides!

Ücretsiz Öğrenme rehberi!

learning-guide

Bazı sesli İngilizce derslerimiz ayrıca yazılı olarak da gelse, böylece okuyarak anlamanızı kolayca kontrol edebilseniz hoş olmaz mıydı? Yazılı öğrenme rehberimiz sesli makaleleri anlamanıza yardımcı olacak. Sesli İngilizce derslerimizi %100 anlamak için derslerin tamamını okuyabileceksiniz.

Ayrıca, pek çok rehberde yan yana kelime ve phrase listesi mevcuttur. Bir sözlüğe ihtiyacınız yok. Zaman kaybetmeyeceksiniz. İhtiyacınız olan anlamları kolayca ve çabukça bulacaksınız.

Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayın!

Bu Seti Satın Almak için Tıklayın!

Effortless English Kuralları:

Paylaşmak Güzeldir:
44 Comments

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir