Ücretsiz ingilizce mail kursu

EFFORTLESS ENGLISH UCRETSIZ MAIL KURSU

Ücretsiz e-kitap indirmek ve bedava mail kursuna katılmak için, aşağıdaki linklere tıklayarak Effortless English sitesine gidip, resimde görüldüğü gibi kutucuklardan birine mail adresinizi yazmanız yeterlidir. Ücretsiz mail kursuyla ilgili detaylı bilgi için aşağıdaki youtube videosunu izleyin ve açıklamaları okuyun. İyi dersler diliyorum.

Merhaba, Ben Effortless English Yöneticisi A.J.Hoge. Ücretsiz mail kursumuzda, ingilizce çalışmak ve öğrenmek için tamamıyla yeni bir yol öğreteceğiz. Yerli konuşmacılar gibi nasıl çabucak, kolayca ve otomatik olarak ingilizce konuşacağınızı öğreneceksiniz. Ücretsiz mail kursumuzda ayrıca, kelimeleri nasıl daha hızlı öğreneceğinizi, nasıl daha uzun zaman hatırlayacağınızı ve konuşurken otomatik olarak nasıl doğru kullanacağınızı öğreneceksiniz.

Ücretsiz ingilizce mail kursunda, ingilzice gramer kurallarını nasıl öğreneceğinizi size öğreteceğim. Kolayca, çabucak ve otomatik olarak… ve konuşurken ingilizce grameri nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz. Gramer kurallarını çalışmayacaksınız.

Ayrıca ücretsiz ingilizce mail kursunda size, nasıl daha hızlı, daha kolay ve otomatik olarak konuşacağınızı öğreteceğim. Yani konuşurken düşünmenize ve cümlelerinizi tercüme etmenize gerek kalmayacak. İngilzice kelimeler ağzınızdan kolayca, çabucak ve otomatik olarak çıkacak.

Ücretsiz ingilizce kursumuza katıldığınızda, size yedi gün boyunca hergün yeni bir mail göndereceğim. Her mailde ingilizce eğitimi için öneriler ve yeni teknikler bulacaksınız. Örneğin bir mailde harika bir öğrenme tekniği olan soru ve cevaplı mini hikaye tekniğinden bahsedeceğim. Bu tekniği kullanarak İngilizceyi hemen ve çok hızlı bir şekilde nasıl anlayacağınızı ve hemen ve çok hızlı nasıl konuşacağınızı öğreneceksiniz. Bu teknik size İngilizceyi nasıl öğreneceğinizi öğretecek. Böylece düşünmek tercüme etmek zorunda kalmayacaksınız. Her şey kolayca çabucak ve otomatik olarak gelişecek. Bu kuralı sadece birinci mailde öğreneceksiniz.

Sonraki gün size deneyeceğiniz yeni bir teknikten bahseden yeni bir mail göndereceğim. Toplamda 7 yeni ingilizce öğrenme tekniğinden bahseden 7 adet mail alacaksınız. Ben bunlara kusursuz ingilizce konuşmanın yedi kuralı diyorum. Bu yedi maili aldıktan sonra, size başka ipuçları, öneriler ve bonus öğrenme tekniklerinden bahseden hediye mailler göndermeye devam edeceğim. Her bir yada iki haftada göndereceğim maillerle, ingilizce eğitimiyle ilgili yeni metodlar öğrenmeye devam edeceksiniz. Ve sonra tıpkı yerli konuşmacılar gibi kolayca, çabucak ve otomatik olarak ingilizce konuşacaksınız.

Şimdi ilk adım olarak aşağıdaki linke tıklayıp resimde gördüğünüz kutucuğa mail adresinizi yazmak ve Submit butonuna tıklamak. Bunu yapar yapmaz teşekkür sayfamıza gideceksiniz. Ve orada benim yeni e-kitabımı (Powerful English Speaking) ücretsiz download edebilirsiniz. Bu ücretsiz kitabımda Effortless English sisteminin genel yapısından bahsediyorum.

Click here to visit Effortless English LLC.

Free mail course

Evet şimdi aşağıdaki linke tıklayıp yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi bir kutucuğa mail adresinizi yazın ve Submit butonuna tıklayın. Ücretsiz kitabınızı alın ve maillerinizi kontrol edin.

Ücretsiz Mail Kursuna Katıldığınızda Ne Olacak

 • Bir hafta boyunca hergün ingilizce eğitimi için çok güçlü ve yeni bir teknik. 7 Kuralın her biri size, ingilizce eğitimi için tamamen farklı bir teknik öğretecek. Yedi gün sonunda Effortless English sistemini tamamen öğrenmiş olacaksınız. Yedi gün boyunca hergün yeni bir video alacaksınız!
 • İngilizce eğitimi için daha çok yeni fikirler öğrenin. Sizin harika bir ingilizce konuşmacı olmanıza yardım edecek yeni fikirler. İlk haftadan sonra tahminen her ay yeni bir mail göndereceğim. Her mailde bonus bilgiler, ingilizce çalışma ipuçları, önerilen kitaplar ve dersler, web site önerileri, okuma ve telaffuzu geliştirme yollarını v.s. bulacaksınız.
 • Mahremiyete Saygı. Asla ama asla mail adreslerinizi kimseyle paylaşmıyoruz. Kendi adıma, gizlilik için size %100 söz veriyorum. Mail adresinizi koruyacağım için verdiğim söz size garantimdir. Rahat olun, bizimle güvende olacaksınız. Ve istediğiniz zaman bu mail kursundan çıkabilirsiniz.

Bedava ingilizce kursu ve bildiri maillerim size nasıl olacağını öğretecek:

  • Kelimeleri Öğrenmek Çabucak ve Sonsuza Kadar Hatırlayarak
  • Hızlı İngilizce Konuşmak İngilizce düşünerek
  • İngilzice Gramer Öğrenmek Bir Çocuk Gibi, Gramer Kurallarını Çalışarak Değil
  • 3-5 Kat Daha Hızlı Öğrenmek Yeni Öğrenme Tekniklerini Kullanarak
  • Ve Daha Fazlası….

Arkadaşlar, katılacağınız ücretsiz mail kursunda size hergün Effortless English kurallarından birisi öğretilecek. Bu kuralların türkçe açıklamalarını sitemizde sizler için açıklamış bulunuyoruz. Effortless English kurallarının listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Effortless English Kuralları:

Paylaşmak Güzeldir:

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir