Speak Up Dil Okulu Yaz Kampanyası

Birçok dil okulu tüm öğrencilerine birebir aynı metodu önerir. Fakat tüm bireyler aynı değildir! Her bireyin ingilizce öğrenimi ile ilgili nedenleri, olanakları ve bununla birlikte gereksinimleri farklılık gösterir. Bundan dolayı, birebir aynı sistem ile eğitim gören öğrencilerin pek çoğunun başarılı olamadığı tespit edilmiştir.

Speak Up Dil Okulları, Söz konusu fikirden yola çıkarak öğrencilerin ihtiyaçları çerçevesinde, kişiye özel eğitim-öğretim imkanı sağlayan bununla birlikte dünyada bir ilk olan Speak Up Yöntemini üretmiştir. Speak Up Tekniği her talebe için ayrı bir çalışma planı ve esnek eğitim vakitleri sağlamaktadır.

speak-up-dil-okulu

Speak Up Metodu çok ileri ingilizce öğrenme sistemlerini uzman eğitimciler tarafından verilen derslerle gerçekleştirir. Speak Up Tekniği London Linguaphone Institute’nun ingilizce öğretim ilkesini temel alarak karma öğrenme programının tüm ileri imkanlarını sunmaktadır.

Speak Up Yöntemi, Speak Up Kulübü, Kişisel Gelişim Kontrol Programı ve uluslararası ingilizce öğrenme sertifikası (CELTA,TEFL ve ayrıca TESOL) sahibi öğretmenleri aracılığıyla sağlanan grup eğitimleri gibi özellikleri ile klasik yöntemlerle eğitim veren öbür kurslardan farklılaşmaktadır.

Daha Çabuk, Çok daha Kolay ve bununla birlikte Daha İyi Öğreneceksin! Çünkü Speak Up Dil Okulu, en etkin İngilizce öğrenme yöntemini sağlamaktadır.

Bedava seviye tespit sınavı veya Speak Up İngilizce eğitim yöntemi ile ilgili bilgi alabilmek için lütfen, burayı tıklayarak formumuzu doldurun. En kısa zamanda, eğitim danışmanlarımızla randevunuzu belirlemek için sizlerle iletişime geçilecektir.

Speak Up İngilizce Kulübünün Ne Farkı Var?

Pek çok dil okulu tüm öğrencilerine aynı sistemi tavsiye eder. Ancak her insan aynı olmuyor! Her bireyin dil eğitimi ile ilgili hedefleri, olanakları ve de gereksinimleri farklılık gösterir. Bu sebeple, aynı sistem ile eğitim alan insanların pek çoğunun başarısız olduğu gözlenmiştir.

Bu nedenle Speak Up’ta her öğrenci için ayrı imkanlar sunan bir program üretilmiştir. Speak Up Tekniği en gelişmiş eğitim-öğretim sistemlerini en deneyimli öğretmen kadrosuyla birleştirmektedir.

Söz konusu eşsiz teknik, size kişiye özel öğrenimin yanında arkadaşlarınızla beraber İngilizce’nizi ilerletebileceğiniz ve de pratik yapmanıza olanak tanıyan “Speak Up Kulübü” organizasyonunu da sağlamaktadır.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın!

Speak UP İngilizce Kursunun Özellikleri

% 100 Kişisel İngilizce Eğitim programı: Speak Up’ta İngilizce’yi niye öğrenmek istediğiniz ve de İngilizce eğitimi ile alakalı hedefleriniz önemlidir. Kişisel gereksinimlerinizden yola çıkarak, mevcut İngilizce seviyeniz, tercih ettiğiniz ders yoğunluğu ve süresi de kişisel danışmanınızla beraber belirlenmektedir.

Speak Up‘ta dersleri bireysel ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirleyebilirsiniz. Mesela, İngilizce’yi meslek hayatınızda iletişim kurmak amacıyla öğreniyorsanız İngilizce konuşma dersleri üzerinde, İngilizce ile alakalı yeterlilik testlerine girecekseniz ya da akademik bir kariyer sağlamak hedefliyorsanız dilbilgisi dersleri üzerinde yoğunlaşmayı seçebilirsiniz.

% 100 Esnek İngilizce Eğitimi: Speak Up Dil Okulunda belli bir ders programı olmaz. Speak Up’ta tam anlamıyla sizlerin programınıza uyan bir eğitim sistemi sunulmaktadır. Ders almak istediğiniz günleri ve vakitleri sizler seçersiniz. Aynı dersi birden fazla alabilir ya da kaçırdığınız dersleri farklı bir günde veya zamanda telafi edebilirsiniz.

Yüzde Yüz Garantili İngilizce Eğitim programı: Speak Up size Seviye Testinde başarılı olamamanız durumunda, aynı seviyeyi bedava tekrar edebileceğinize ilişkin yazılı bir garanti sunar. Speak Up’ta başarılı olacağınızdan emin olabilirsiniz.

% 100 Etkili İngilizce Eğitimi: Speak Up, öğrenim aşamasında İngilizce iletişim becerilerinin geliştirilmesinin önemini dikkate almaktadır. Bu sebeple Speak Up’ta başlangıç seviyesindeki talebeler yalnızca İngilizce okuma ve yazma becerileri değil, İngilizce iletişim becerilerini de geliştirme fırsatına sahiptir.

Speak UP Yorumları

Hemen aşağıda, Speak UP dil okulu hakkında bir kaç öğrenci yorumunu paylaşıyorum. Daha fazla öğrenci yorumları görmek ve ayrıntılı bilgi almak için burayı tıklayın.

Ben en çok multimedya derslerini seviyorum. Kendinizi bir anda, bir çok aktörün yer aldığı bir sinema senaryosu içinde buluyorsunuz. Her bir ders bir bölüm! Dizi takip eder gibi. Üstelik interaktif özelliğiyle zaman zaman söz konusu filmin içerisinde oyuncu olmayı da çok seviyorum. Behzat, İstanbul

Speak Up’ın teknik altyapısı süper. Başlangıçtan itibaren bir eğitim danışmanınız oluyor ve eğitim programı ile alakalı her bir hareketiniz detaylı bir biçimde raporlanıyor. Eksikleriniz, hatalarınız danışmanınız tarafından sürekli inceleniyor ve de işte buna göre yönlendiriliyorsunuz. Tamamen kişiye özel bir eğitim-öğretim programı uygulanıyor. Sezen, İstanbul

Ücretsiz bilgi formu için burayı tıklayın!

Paylaşmak Güzeldir:

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir