Effortless English Seti İndir İngilizce Konuşmanı Geliştir

İngilizce okuduğum kitapları ve günlük bazda yazışmaları anlıyorum, ama sıra konuşmaya gelince kilitlenip kalıyorum diyorsanız yalnız değilsiniz. Ülkemizde aynı durumda olan bir çok insan var. Bunun da en önemli sebebi, okullarda gördüğümüz İngilizce dersleridir. Çünkü okullarda teorik olarak öğretilmeye çalışılan İngilizce, aslında pratik yaparak öğrenilmesi gereken bir şeydir. O bir ders değil, bir iletişim aracıdır. Effortless English seti, anlıyorum ama konuşamıyorum diyenlerin, konuşma pratiği yapmalarını sağlayan derslerden oluşur.

Aşağıda Effortless English son sürümü olan Power English seti içinden ücretsiz bir bölüm dersi bilgisayarınıza indirip hemen deneyin.

Sitemizde pek çok defa açıkladığımız gibi Effortless English seti, orta ve üzeri seviye İngilizce bilgisine sahip olup, günlük İngilizceyi anlayabilen ancak akıcı İngilizce konuşamayanlar için hazırlanmış bir sistemdir. A.J. Hoge isminde eski bir gazeteci ve yeni eğitimci olan biri tarafından hazırlanıp geliştirilmiş bir İngilizce eğitim setinin de adıdır. Ortalama 10 senedir piyasada olan bu sistem, okullarda ve kurslarda orta ve ileri düzey İngilizce seviyesine kadar gelip, bir türlü istediği gibi İngilizce konuşamayanlara yardımcı  olmuştur.

Son zamanlarda gittikçe popüler olan Effortless English seti, dinleme ağırlıklı bir eğitim metodunu ve soru cevap hikayelerini kullanarak pratik İngilizce konuşma yeteneğinizi geliştirmeyi hedefler. Set içerisinde mp3 formatında audio dinleme dersleri ile bu derslere ait textler vardır.

Kısacası Effortless English seti, multimedya CD ler gibi bir bilgisayar programı değildir. Mp3 derslerini bilgisayarınıza indirip dinleyerek İngilizcenizi geliştirirsiniz. İsterseniz bu mp3 derslerini telefona, tablete ya da mp3 çalara kopyalayıp istediğiniz yerde de dinleyerek İngilizce öğrenebilirsiniz.

Yeri gelmişken belirtelim ki Effortless English seti, Türkçe destekli olmadığı için temel düzeyde olan ve sıfırdan yeni başlayanlar için uygun bir set değildir. Bu set, “İngilizceyi anlıyorum ama konuşamıyorum” diyenler için biçilmiş kaftan gibidir. Bir başka ifadeyle bu set, orta seviye (B2) diye bilinen upper-intermediate ve üzerindeki arkadaşların, akıcı İngilizce konuşmayı geliştirmek isteyenler için idealdir.

effortless-english-seti-indirEffortless English sitesine bakarsanız farklı bir kaç program olduğunu görürsünüz. A.J. Hoge tarafından ilk çıkarılan dersler, Original Effortless English adıyla bir set olarak satılmaktadır. Bu setin içinde 40’ın üzerinde bölüm bulunmaktadır. Her bölümde; audio, vocabulary, mini story isimlerinde mp3 formatında dinleme dersleri vardır. Bazı bölümlerde Point of View isimli (aynı hikayenin farklı zamanlara uyarlanılarak anlatıldığı) dersler de vardır.Effortless English sisteminin en önemli dersi mini story dinle ve cevapla dersleridir.

Effortless English seti ile pratik yaparak yani İngilizce dinleyerek ve soru-cevap metodunu kullanarak İngilizce konuşabilirsiniz. Özellikle, ana sayfada göreceğiniz, bu setin son sürümü olan Power English setini kendini geliştirmek ve İngilizce konuşmak isteyen herkese tavsiye ediyoruz. Power English hakkında ayrıntılı bilgileri birazdan paylaşacağız. Ama şimdi aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayarak set içerisinden bir bölüm dersi ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirip mp3 ve pdfformatındaki dersleri denemeye başlayabilirsiniz. İndireceğiniz bu bölümü en az 3-4 gün boyunca tekrarlı olarak dinlemek ve mini story dersindeki sorulara cevaplar vermeye çalışmak çok önemlidir.

Effortless English Seti Dersleri İndir

Effortless English sistemi hakkında fikir olabilmeniz adına, aşağıdaki linke tıklayıp Power English seti içinden bir bölümü ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Effortless English İndirmek İçin Tıklayın!

Power English Seti İle Kişisel Gelişim ve Liderlik

Power English eğitim seti, İngilizce konuşma yeteneğini ilerletme anlamında alanında piyasadaki en iyi İngilizce eğitim setidir. Bu dersleri hazırlayıp seslendirmesini de kendisi yapmış olan A.J. Hoge, liderlik ve motivasyon konularında oldukça aktif bir insandır. Bu konularda bir sürü seminere katılmış, çokça kitap okumuş ve ciddi bir birikime sahip oldukça donanımlı bir kişidir.

Effortless English kurucusu A.J. Hoge, Power English eğitim setindeki dersleri hazırlarken; liderlik, motivasyon, hızlı öğrenme becerileri ve kişisel gelişim çatısı altında toplayabileceğimiz diğer tüm konularından faydalanmıştır. Set içindeki her bölümde bulunan “main audio” isimli dersin konusunu A.J’in okuduğu liderlik ve motivasyon temalı kitaplardan bir pasaj oluşturur. Böylece, pratik yaparak İngilizce konuşma becerinizi geliştirirken, bir yandan da size ilham verecek ve hayatınızda çok işinize yarayacak harika bilgiler edinmiş oluyorsunuz.

Biraz önce paylaştığımız linkten ücretsiz bir bölümü indirip, main audio dersinin konusunu dikkatlice inceleyin. Dünyaca ünlü kişisel gelişim ve yaşam koçu Tony Robbins’in “Unlimited” isimli kitabından çok faydalı bir bölümü işlediğini göreceksiniz. Diğer bölümlerde de bu tarz faydalı ve ilham verici bilgileri öğreneceksiniz. Tabi, başta söylediğimiz gibi dersin konusunu anlayacak seviyede İngilizce temel bilgilere sahip olmanız gerekiyor.

Effortless English ve Power English setlerinin size uygun olup olmadığını anlamak için yukarıda paylaştığımız ücretsiz derslere bakabilir veya şöyle bir test yapabilirsiniz. Aşağıdaki videoyu izleyip, dinlediklerinizi yüzde 90 oranında anlayabiliyorsanız bu dersleri kullanıp faydalanabilirsiniz demektir. Hem de bu videoda Power English setiyle ilgili ayrıntılı bilgiler bulacaksınız.

Power English İngilizce Seti Video

 

Ayrıntılı bilgi için burayı tıklayın!

Effortless English sistemin en son ve en iyi versiyonu Power English seti içerisinde 32 den fazla bölüm bulunur. Bu bölümlerin içinde main audio, vocabulary, mini story, point of view gibi dinleme dersleri vardır. Ancak en önemli ders, Mini Story dersidir. Bu derste bir hikaye dinlersiniz. Tekrarlı soru-cevap yönteminin kullanıldığı bu mini hikayeleri dinleyerek İngilizce dinleme, duyduğunu anlama, ve konuşma becerinizi çok hızlı geliştirebilirsiniz.

Effortless English Full Set İndirmek İçin Tıklayın!

Yeni Başlayanlar İçin İngilizce Seti

Effortless English seti, yukarıda bahsettiğimiz gibi orta ve ileri seviye İngilizce bilgisine sahip olanlar için hazırlanmıştır. Setin anlatım dili tamamen İngilizcedir. Yani Türkçe destekli bir set olmadığı için yeni başlayanlar için uygun değildir.

İngilizce öğrenmeye yeni başlayanlara, Effortless English seti içinde kullanılan mini story soru-cevap yöntemini kullanan ve dinleyerek sıfırdan İngilizce öğrenebileceğiniz Rahat İngilizce eğitim setini öneriyoruz.

Paylaşmak Güzeldir:

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir