İngilizce Seslendirme Örnekleri

Günümüzde firmalar süratle gelişip dünya çapında şirketler haline gelerek, yurt dışına ürün satışı yapıyorlar. Aynen ülkemizde daha fazla müşteri bulup satış miktarını ve de kârlılığı yükseltmenin yöntemi ilgi çekici tanıtım faaliyetlerinden geçiyorsa, dünyaya mal ve hizmet satmak adına da ilgi çekici tanıtım işleri yapmak çok elzemdir.

İlgi çekici tanıtım denildiği zaman aklımıza, online olarak en çok kullanılan tanıtım yolu olan şirket tanıtım animasyon videolarını gelir. Tabi ki dünyaya ürün satmak maksadıyla hazırlanan reklam video filmlerinin dili de İngilizce olmalıdır. Güzel bir reklam filmi ise iyi bir senaryo, HD çekimler ve de isabetli bir İngilizce seslendirme dosyasından oluşur.

İngilizce seslendirmeİngilizce seslendirme, firmaların kendilerini dünya ile bütünleştirmek ve de iyi anlatmak maksadıyla sık sık uyguladıkları bir reklam yöntemidir. Şayet lokal bir şirket olmaktan öte bir dünya şirketi olmak istiyorsanız, şirketinizi tüm dünyanın ortak lisanı İngilizce ile anlatmanız lazımdır. Bu sebeple de ana lisanı İngilizce olan uzman bir seslendirme sanatçısının sunum metinlerinizi seslendirmesi çok gereklidir.

İngilizce yazdığınız sunum metinlerini, kendi lisanı Türkçe olan herhangi birine de okutabilirsiniz. Ama potansiyel müşterileriniz ile mükemmel bir frekans yakalayıp onlarla doğru bir iletişim kurabilmek için native adı verilen, kendi dili İngilizce olan seslendirme sanatçıları ile çalışmanız çok elzemdir. Önemli olan yalnızca sözcüklerin söyleniş şekli değildir. Bir yandan da diksiyon ve fonetik yeteneği ile kelime ve cümlelere hak ettiği tonlama ve vurgular sadece ana dil seviyesinde verilebilir. Bu bakımdan, hedef kitlenizde kaliteli bir intiba oluşturabilme adına yerli Amerikalı ya da yerli İngiliz ses seçeneklerinden birisini kullanmanız sizi daha en baştan bir sıfır öne geçirecektir.

İster genel hatlarıyla firma reklamı yapmak adına olsun, ister ürünlerinizi tanıtmak için İngilizce seslendirme çalışmalarınızda size kaliteli servisi en indirimli fiyatlarla sağlamak için Emir Medya olarak hizmetinizdeyiz. Üstün nitelikli hizmetlerimizin dayandığı unsur, kendi alanında uzman deneyimli seslendirme sanatçıları ile iş birliği yapıyor olmamızdır. Son derece süratli ve de ucuz servis sağlamamızı ise belli başlı seslendirme ajansları ile değil, doğrudan seslendirme sanatçılarının kendileriyle çalışmamıza borçluyuz.

İngilizce Seslendirme Sanatçıları & Örnekleri

Genelde kullanılan İngilizce seslendirme biçimi, Amerikan aksanlı ve de İngiliz aksanlı seslendirmelerdir. Seslendirilecek sunumun manasına göre hareketli ya da yumuşak bir okuyuş seçebilirsiniz. Şimdiye dek onlarca büyük prodüksiyonda pek çok firma ve de reklam ajansına yardımcı olmanın ve % yüz müşteri memnuniyeti ile projelerimizi bitirmiş olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Yeri gelmişken en fazla İngilizce seslendirme kullanılan işlerin ilk sıralarında;

  • Firma santral anonsları
  • Şirket tanıtım videosu
  • Whiteboard ve 2D animasyon tanıtım filmleri
  • Açıklayıcı ve infografik videolar
  • Mobil uygulama tanıtımları

Benzeri projeler gelir. Bayan ya da erkek seslendirmen seçimi, Amerikalı ya da İngiliz aksan tercihi sipariş verme ve de maliyet hususunda detaylı bilgi edinmek için şuradaki siteyi inceleyebilirsiniz: http://www.emirmedya.com/ingilizce-seslendirme-sanatcilari

Paylaşmak Güzeldir:

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir