İngilizce Sesli Hikayeler İndir

ingilizce listening 267x300 İngilizce Sesli Hikayeler İndirİngilizce eğitiminde en önemli ingilizce çalışması hangisidir? Akıcı ingilizce konuşmayı en çabuk elde edebileceğiniz çalışma yöntemi ingilizce sesli hikayeler dinlemektir. Peki, dinleyeceğiniz ingilizce sesli hikayeler nasıl olmalı? Araştırmalar göstermiştir ki, kolay ingilizce sesli hikayeler, ingilizcenizi, zor metinler ve dinleme parçalarından 2-3 kat daha hızlı geliştirir. Dinleyeceğiniz ya da okuyacağınız ingilizce hikayeler anlaşılabilir ve ilginç olmalıdır.

Bugün sizlerle paylaşacağımız ingilizce sesli hikayeler, ingilizceyi çok daha hızlı öğrenebileceğiniz şekilde tasarlanmış Efforltess English mp3 derslerindendir. Aşağıdaki indir linkine tıklayıp ingilizce sesli hikayeler ders setini bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Sözkonusu ders seti, rar dosyası halinde bilgisayarınıza inecektir. Rar dosyası içinde bir adet pdf metin dosyası, bir adet audio mp3 ses dosyası ve bir adet mini story mp3 ses dosyası mevcuttur. Bilgisayarınıza indirdikten sonra dersleri bir hafta boyunca hergün iki (en az bir) saat boyunca dinleyin. Böylece yeni kelimeleri özümseyerek öğrenip, otomatik olaray anlayıp konuşmaya hazır hale geleceksiniz.

Effortless English sisteminde en önemli ders mini story mp3 dersidir. İndirdiğiniz mini story mp3 dersini hergün bir kaç kere dinleyin. ingilizce sesli hikayeler dinlemenin gücünü keşfedin. Ücretsiz İngilizce hikayenizi indirmek için aşağıdaki sosyal paylaşım butonlarından biriyle bu sayfamızı bir kere paylaşmanız yeterlidir.

[sociallocker]

indirme linki: Download English listening mp3 lessons!

[/sociallocker]

Effortless English sistemiyle, ingilizce sesli hikayeler dinleyerek, kelime listeleri ezberlemeden, gramer kurallarını çalışıp analiz etmeden, çocukların öğrendiği gibi, yalnızca dinleyerek ingilizce konuşmayı öğrenebilirsiniz. Effortless English hakkında ayrıntılı bilgi almak için burayı tıklayın.

Effortless English Yazıları:

Bir önceki yazımız olan ingilizcenin püf noktaları başlıklı makalemizde İngilizce Öğrenmek, İngilizce Dersleri ve İngilizce Eğitimi hakkında bilgiler verilmektedir.

2 comments on “İngilizce Sesli Hikayeler İndir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading Facebook Comments ...