İngilizce Sesli Hikayeler İndir

ingilizce-listeningİngilizce eğitiminde en önemli ingilizce çalışması hangisidir? Akıcı ingilizce konuşmayı en çabuk elde edebileceğiniz çalışma yöntemi ingilizce sesli hikayeler dinlemektir. Peki, dinleyeceğiniz ingilizce sesli hikayeler nasıl olmalı? Araştırmalar göstermiştir ki, kolay ingilizce sesli hikayeler, ingilizcenizi, zor metinler ve dinleme parçalarından 2-3 kat daha hızlı geliştirir. Dinleyeceğiniz ya da okuyacağınız ingilizce hikayeler anlaşılabilir ve ilginç olmalıdır.

Bugün sizlerle paylaşacağımız ingilizce sesli hikayeler, ingilizceyi çok daha hızlı öğrenebileceğiniz şekilde tasarlanmış Efforltess English mp3 derslerindendir. Aşağıdaki indir linkine tıklayıp ingilizce sesli hikayeler ders setini bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Sözkonusu ders seti, rar dosyası halinde bilgisayarınıza inecektir. Rar dosyası içinde bir adet pdf metin dosyası, bir adet audio mp3 ses dosyası ve bir adet mini story mp3 ses dosyası mevcuttur. Bilgisayarınıza indirdikten sonra dersleri bir hafta boyunca hergün iki (en az bir) saat boyunca dinleyin. Böylece yeni kelimeleri özümseyerek öğrenip, otomatik olaray anlayıp konuşmaya hazır hale geleceksiniz.

Effortless English sisteminde en önemli ders mini story mp3 dersidir. İndirdiğiniz mini story mp3 dersini hergün bir kaç kere dinleyin. ingilizce sesli hikayeler dinlemenin gücünü keşfedin. Ücretsiz İngilizce hikayenizi indirmek için aşağıdaki sosyal paylaşım butonlarından biriyle bu sayfamızı bir kere paylaşmanız yeterlidir.

indirme linki: Download English listening mp3 lessons!

Effortless English sistemiyle, ingilizce sesli hikayeler dinleyerek, kelime listeleri ezberlemeden, gramer kurallarını çalışıp analiz etmeden, çocukların öğrendiği gibi, yalnızca dinleyerek ingilizce konuşmayı öğrenebilirsiniz. Effortless English hakkında ayrıntılı bilgi almak için burayı tıklayın.

Yeni Başlayanlar İçin İngilizce Seti

rahat-ingilizce-seti03Effortless English setleri, okuduğu ve dinlediği günlük seviyedeki İngilizceyi anlayabilen ama konuşamayanlar içindir. İçerisinde Türkçe destek yoktur. Bu yüzden yeni başlayanlar için uygun olmayıp, orta ve üzeri seviyedeki arkadarşar için öneriyoruz.

İngilizce öğrenmeye sıfırdan başlayan veya biraz temel bilgisi olup İngilizcesini geliştirmek isteyenlere, Rahat İngilizce eğitim setini tavsiye ediyoruz. Bu set, mantık ve içerik olarak Effortless English sistemiyle aynıdır. Yine aynı şekilde eğlenceli hikayeler dinleyerek İngilizce öğreneceksiniz. Ayrıntılı bilgi almak ve bu seti hemen İndirip çalışmaya başlamak için: www.rahatingilizce.com

Effortless English Yazıları:

Paylaşmak Güzeldir:
5 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.