İngilizce Sesli Hikayeler İndir

İngilizce sesli hikayeler dinleİngilizce eğitiminde en önemli ingilizce çalışması hangisidir? Akıcı ingilizce konuşmayı en çabuk elde edebileceğiniz çalışma yöntemi ingilizce sesli hikayeler dinlemektir. Peki, dinleyeceğiniz ingilizce sesli hikayeler nasıl olmalı?

Araştırmalar göstermiştir ki, kolay ingilizce sesli hikayeler, ingilizcenizi, zor metinler ve dinleme parçalarından 2-3 kat daha hızlı geliştirir. Dinleyeceğiniz ya da okuyacağınız ingilizce hikayeler anlaşılabilir ve ilginç olmalıdır.

Bugün sizlerle paylaşacağımız ingilizce sesli hikayeler, ingilizceyi çok daha hızlı öğrenebileceğiniz şekilde tasarlanmış özel hikayelerdir. Bu bakımdan yeni kelimelerin ve İngilizce cümle yapılarının düzenli olarak tekrarlandığı hikayelerle hızlı ve kolay İngilizce öğrenebilirsiniz.

İngilizce sesli hikayeler Dinle

Şimdi iki adet hikayemiz var. Birincisi başlangıç ve orta seviye için hazırlanmış Rahat İngilizce eğitim seti içinden bir hikaye. Bu İngilizce hikaye dersini aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

İndirmek için burayı tıklayın!

 

Orta seviye için İngilizce hikayeler

Rahat İngilizce setindeki dersler yeni başlayanların da kolayca anlayabileceği şekilde hazırlanmıştır. Set içindeki gramer derslerinde bol örneklerle İngilizcede en çok kullanılan cümle yapıları açıklanmaktadır. Set içindeki mini hikayeler A2, B1 ve B2 olarak ifade edilen orta seviye için de çok faydalıdır.

Youtube kanalımıza abone olmak ve İngilizce eğitim videolarımızı izlemek için tıklayın!

Diğer bir İngilizce sesli hikaye dersi ise Efforltess English mp3 derslerindendir. Seviye olarak orta ve ileri düzeyde İngilizce bilgisi olanlar için daha uygun bir hikaye dersidir. Aşağıdaki indir linkine tıklayıp ingilizce sesli hikayeler ders setini bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Sözkonusu ders seti, rar dosyası halinde bilgisayarınıza inecektir. Rar dosyası içinde bir adet pdf metin dosyası, bir adet audio mp3 ses dosyası ve bir adet mini story mp3 ses dosyası mevcuttur. Bilgisayarınıza indirdikten sonra dersleri bir hafta boyunca hergün iki (en az bir) saat boyunca dinleyin. Böylece yeni kelimeleri özümseyerek öğrenip, otomatik olaray anlayıp konuşmaya hazır hale geleceksiniz.

Effortless English sisteminde en önemli ders mini story mp3 dersidir. İndirdiğiniz mini story mp3 dersini hergün bir kaç kere dinleyin. ingilizce sesli hikayeler dinlemenin gücünü keşfedin. Ücretsiz İngilizce hikayenizi indirmek için aşağıdaki sosyal paylaşım butonlarından biriyle bu sayfamızı bir kere paylaşmanız yeterlidir.

İleri seviye için indirme linki: Download English listening mp3 lessons!

Effortless English sistemiyle, ingilizce sesli hikayeler dinleyerek, kelime listeleri ezberlemeden, gramer kurallarını çalışıp analiz etmeden, çocukların öğrendiği gibi, yalnızca dinleyerek ingilizce konuşmayı öğrenebilirsiniz. Effortless English hakkında ayrıntılı bilgi almak için burayı tıklayın.

Yeni Başlayanlar İçin İngilizce Seti

rahat-ingilizce-seti03Effortless English setleri, okuduğu ve dinlediği günlük seviyedeki İngilizceyi anlayabilen ama konuşamayanlar içindir. İçerisinde Türkçe destek yoktur. Bu yüzden yeni başlayanlar için uygun olmayıp, orta ve üzeri seviyedeki arkadarşar için öneriyoruz.

İngilizce öğrenmeye sıfırdan başlayan veya biraz temel bilgisi olup İngilizcesini geliştirmek isteyenlere, Rahat İngilizce eğitim setini tavsiye ediyoruz. Bu set, mantık ve içerik olarak Effortless English sistemiyle aynıdır. Yine aynı şekilde eğlenceli hikayeler dinleyerek İngilizce öğreneceksiniz. Ayrıntılı bilgi almak ve bu seti hemen İndirip çalışmaya başlamak için: www.rahatingilizce.com

Zahmetsizingilizce.net sitemizde özel indirim kuponu ile, Rahat İngilizce eğitim setini 30 TL indirimli olarak satın alabilirsiniz.

Kupon Kodu: zahmetsizingilizce

Burayı tıklayıp ödeme sayfasına gittiğiniz zaman kupon kodu bölümüne zahmetsizingilizce yazıp kodu uygula butonuna tıklayın. Set fiyatı üzerinden 30 TL indirim düşüldükten sonra kalan tutarı kredi kartınızla 9 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.

Effortless English Yazıları:

Paylaşmak Güzeldir:
5 Comments

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir