ingilizce e-kitap indir

ingilizce e-kitap indir

Bugün sizlerle pdf formatında ücretsiz bir İngilizce e-kitap paylaşıyoruz. Kitabımızın adı Powerful English Speaking. Kitabın dili ingilizce ancak çok ağır bir dilde yazılmadığından rahatlıkla anlaşılabilir. Bu e-kitap ile hem ingilizce okuma çalışması yapmış olacak, hem de ingilizceyi öğrenmeyi öğreneceksiniz.

Aşağıda sizlerle paylaştığımız bu kitap Effortless English kurucusu AJ Hoge tarafından hazırlanıp dağıtılmaktadır. AJ Hoge ve Effortless English sistemi hakkında ayrıntılı bilgi almak için Effortless English sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ücretsiz İngilizce e-kitap indirmek için aşağıdaki butonlardan birine tıklayarak bize destek olun lütfen. Destekleriniz için çok teşekkür ederiz.

[sociallocker id=”918″]

İndirme Linki: Download English E-book For Free!

[/sociallocker]

Bir önceki yazımız olan ingilizcenin püf noktaları başlıklı makalemizde İngilizce Öğrenmek, İngilizce Dersleri ve İngilizce Eğitimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Ücretsiz İngilizce Dersleri İndir !

Rahat İngilizce ücretsiz e-mail kursuna katılın, mp3 dinleme dersleri indirin. Hızlı ve kolay İngilizce öğrenme teknikleri, ücretsiz e-kitaplar ve daha fazlasını gönderelim!

E-mail adresinizi ASLA kimseye vermeyiz. Dilediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.

1 Yorum

  1. business ethics and values colin fisher and alan lovell pdf kitabini bulabilirmisiniz pdf olarak

    Cevapla

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading Facebook Comments ...