İngilizce Öğrenmek ve Akıcı Konuşmak İçin Mp3 Dersleri İndir!

Kolay İngilizce  öğrenmek için klasik teknikleri bir kenara bırakın. Ders kitapları okuyarak, boşluk doldurma alıştırmaları yaparak gramer ezberleyerek akıcı İngilizce konuşamazsınız. İngilizceye bir ders olarak bakmayın. Eğer İngilizceyi otomatik olarak anlayıp konuşabilemek istiyorsanız, tıpkı çocukların öğrendiği gibi dinleyerek ve konuşarak öğrenmeniz gerekiyor.

mp3-ingilizce-dinleme-dersleri-indir-bedavaŞimdi bunu gerçekleştirmenize yardımcı olmak için hazırlanmış olan Rahat İngilizce eğitim seti içinden örnek bir dersi ücretsiz olarak sizlerle paylaşıyoruz. Aşağıdaki linke tıklayın, mp3 derslerini bilgisayarınıza indirin ve dinleyerek İngilizce öğrenmeye başlayın.Mini hikaye derslerindeki kolay sorulara cevaplar vererek konuşma pratiğinizi de geliştireceksiniz. Ayrıca mp3 derslerinin, pdf formatında yazılı dosyaları da var. Böylece dersleri aynı zamanda hem dinleyip hem okuyarak İngilizce kelimelerin yazılış ve telaffuzlarını da öğrenebileceksiniz.

Rahat İngilizce 1. bölüm derslerini indir!

Gelişen teknoloji ile birlikte ülke sınırları sadece haritalarla sınırlı kalmış durumda. İnternet üzerinden erişimler sayesinde artık hepimiz bir dünya insanı olma yolunda ilerliyoruz. İletişimlerin giderek önem kazanması farklı bir dil öğrenmek lüks bir durum yerine artık ihtiyaç haline geldi. Dünya üzerinde evrensel dil olarak kabul edilen İngilizcenin önemi her geçen gün artıyor. Farklı ülke insanlarıyla anlaşabilmek, küçülen dünyanın büyüyen değerleri arasında yer alıyor.

Ülkemizde ilkokul çağlarından itibaren İngilizce öğrenmek için dersler müfredatta yerini alıyor. Öğrencilerinin yaşları ve ihtiyaçları dahilinde uygun seviyelerde hazırlanan programlarla İngilizce dersleri eğlenceli bir hale getirilmeye çalışılıyor. En temel bilgilerin doğru bir sıralama ile öğrencilere sunulması, İngilizce konuşmak için atılan adımların olumlu sonuçlar vermesine imkan sağlamaktadır.

Bu durum sadece ülkemizde değil Avrupa’da da önem verilen konular arasında yer alıyor. İngilizce dersleri ile öğrenciler oldukça küçük yaşlarda tanışmaktadır. Eğlenceli derslerle İngilizce eğitimi verilirken öğrencilerin bu derslerden en büyük faydaları sağlamaları amaçlanmaktadır. Ülke planları dahilinde bu programlar, üst eğitim düzeylerinde yoğunlaşarak sürdürülmektedir. Lise ve dengi düzeydeki öğrenciler İngilizce derslerini büyük bir heyecanla beklemektedir. Bunun en büyük nedeni İngilizce konuşmak istemeleri ve İngilizceye merak duymaları gösterilebilir.

Ülkelerin eğitim programlarında özel bir yer ayırdıkları İngilizce dersleri için oldukça önemli bir bütçe ayırdıkları da bilinmektedir. Bu kadar yatırım yapılan bir dersi amacının ne olduğunu hiç düşündünüz mü? Düşününce vardığınız sonuç, muhtemelen bizlerin düşündükleri ile aynıdır. Gelecekte dünya üzerinde herkes bileceği ve konuşacağı bir dil olması bu yatırımların altında yatan en belirgin sebepler arasında yer almaktadır. Gelecek planlarını şimdiden şekillendiren ülkeler durumun farkına vararak alt yapı çalışmalarını hızlı bir şekilde tamamlamaktadırlar.

Üniversite eğitiminin ardından Lisansüstü eğitimlerine devam etmek isteyenler YDS (Yabancı Dil Sınavı) hazırlıklarına başlarlar. Fakat sağlam temeller üzerine atılmayan İngilizce dersleri bu sınava hazırlıkta kısa sürede İngilizce öğrenmek için yoğun çaba harcamalarına neden olmaktadır. Hem olması gerekenden daha fazla zaman ayırmak hem de stresle mücadele etmek zorunda kalmaları da bu süreçte ekstra yorgunluk yaşanmasına neden olmaktadır.

Kaynak: https://www.rahatingilizce.com/ingilizce-basit-cumle-yapisi-mp3pdf-indir

4 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir