İngilizce Öğrenmek ve Akıcı Konuşmak İçin Mp3 Dersleri İndir!

Kolay İngilizce  öğrenmek için klasik teknikleri bir kenara bırakın. Ders kitapları okuyarak, boşluk doldurma alıştırmaları yaparak gramer ezberleyerek akıcı İngilizce konuşamazsınız. İngilizceye bir ders olarak bakmayın. Eğer İngilizceyi otomatik olarak anlayıp konuşabilmek istiyorsanız, tıpkı çocukların öğrendiği gibi dinleyerek ve konuşarak öğrenmeniz gerekiyor. İngilizce konuşma refleksi kazanmak için pratik yapmak şarttır.

mp3-ingilizce-dinleme-dersleri-indir-bedavaŞimdi bunu gerçekleştirmenize yardımcı olmak için hazırlanmış olan Rahat İngilizce eğitim seti içinden örnek bir dersi ücretsiz olarak sizlerle paylaşıyoruz. Aşağıdaki linke tıklayın, mp3 derslerini bilgisayarınıza indirin ve dinleyerek İngilizce öğrenmeye başlayın.

Mini hikaye derslerindeki kolay sorulara cevaplar vererek konuşma pratiğinizi de geliştireceksiniz. Ayrıca mp3 derslerinin, pdf formatında yazılı dosyaları da var. Böylece dersleri aynı zamanda hem dinleyip hem okuyarak İngilizce kelimelerin yazılış ve telaffuzlarını da öğrenebileceksiniz.

İngilizce Pratik Dersleri İndir!

Ücretsiz İngilizce Pratik derslerini indirmek için aşağıdaki bağlantıya sağ tıklayıp hedefi farklı kaydet sekmesine tıklayın. Dersleri telefona indiriyorsanız rar uzantılı dosyaları açabilmek için ücretsiz file master uygulaması gibi bir uygulama yüklemeniz gerekebilir.

İngilizce Dersleri İndir İndir!

Ders Çalışma Rehberi İndir!

Neden İngilizce Öğrenmek İstiyorsunuz?

Gelişen teknoloji ile birlikte ülke sınırları sadece haritalarla sınırlı kalmış durumda. İnternet üzerinden erişimler sayesinde artık hepimiz bir dünya insanı olma yolunda ilerliyoruz. İletişimlerin giderek önem kazanması farklı bir dil öğrenmek lüks bir durum yerine artık ihtiyaç haline geldi. Dünya üzerinde evrensel dil olarak kabul edilen İngilizcenin önemi her geçen gün artıyor. Farklı ülke insanlarıyla anlaşabilmek, küçülen dünyanın büyüyen değerleri arasında yer alıyor.

konuşarak İngilizce öğren italki

Ülkemizde ilkokul çağlarından itibaren İngilizce öğrenmek için dersler müfredatta yerini alıyor. Öğrencilerinin yaşları ve ihtiyaçları dahilinde uygun seviyelerde hazırlanan programlarla İngilizce dersleri eğlenceli bir hale getirilmeye çalışılıyor. En temel bilgilerin doğru bir sıralama ile öğrencilere sunulması, İngilizce konuşmak için atılan adımların olumlu sonuçlar vermesine imkan sağlamaktadır.

Bu durum sadece ülkemizde değil Avrupa’da da önem verilen konular arasında yer alıyor. İngilizce dersleri ile öğrenciler oldukça küçük yaşlarda tanışmaktadır. Eğlenceli derslerle İngilizce eğitimi verilirken öğrencilerin bu derslerden en büyük faydaları sağlamaları amaçlanmaktadır. Ülke planları dahilinde bu programlar, üst eğitim düzeylerinde yoğunlaşarak sürdürülmektedir. Lise ve dengi düzeydeki öğrenciler İngilizce derslerini büyük bir heyecanla beklemektedir. Bunun en büyük nedeni İngilizce konuşmak istemeleri ve İngilizceye merak duymaları gösterilebilir.

Ülkelerin eğitim programlarında özel bir yer ayırdıkları İngilizce dersleri için oldukça önemli bir bütçe ayırdıkları da bilinmektedir. Bu kadar yatırım yapılan bir dersi amacının ne olduğunu hiç düşündünüz mü? Düşününce vardığınız sonuç, muhtemelen bizlerin düşündükleri ile aynıdır. Gelecekte dünya üzerinde herkes bileceği ve konuşacağı bir dil olması bu yatırımların altında yatan en belirgin sebepler arasında yer almaktadır. Gelecek planlarını şimdiden şekillendiren ülkeler durumun farkına vararak alt yapı çalışmalarını hızlı bir şekilde tamamlamaktadırlar.

Üniversite eğitiminin ardından Lisansüstü eğitimlerine devam etmek isteyenler YDS (Yabancı Dil Sınavı) hazırlıklarına başlarlar. Fakat sağlam temeller üzerine atılmayan İngilizce dersleri bu sınava hazırlıkta kısa sürede İngilizce öğrenmek için yoğun çaba harcamalarına neden olmaktadır. Hem olması gerekenden daha fazla zaman ayırmak hem de stresle mücadele etmek zorunda kalmaları da bu süreçte ekstra yorgunluk yaşanmasına neden olmaktadır. Kaynak: https://www.rahatingilizce.com/ingilizce-basit-cumle-yapisi-mp3pdf-indir

Rahat İngilizce Seti İndirim Kuponu

Rahat İngilizce seti içinde, yukarıda ücretsiz olarak paylaştığımız dersler gibi toplam 20 bölüm ders bulunuyor. Ayrıca İngilizce dinleme derslerinden oluşan bonus dersleri de setle birlikte ücretsiz olarak indirilebiliyor. Bu derslerle dinleyerek İngilizce öğrenebilir mini hikaye soru cevap dersleriyle pratik yaparak anlama ve konuşma becerilerinizi kolayca geliştirebilirsiniz.

Zahmetsizingilizce.net sitemizde özel indirim kuponu ile, Rahat İngilizce eğitim setini 20 TL indirimli olarak satın alabilirsiniz.

Kupon Kodu: zahmetsizingilizce

Burayı tıklayıp ödeme sayfasına gittiğiniz zaman kupon kodu bölümüne zahmetsizingilizce yazıp kodu uygula butonuna tıklayın. Set fiyatı üzerinden 20 TL indirim düşüldükten sonra kalan tutarı kredi kartınızla 9 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.

Paylaşmak Güzeldir:
5 Comments

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir