Dinleyerek İngilizce Öğrenin

Okuduğunuz ingilizce metinleri, hikayeleri anlayabiliyorsunuz. Ama iyi ingilizce konuşamıyorsunuz. Bunun sebebi, okullarda İngilizceyi gözlerinizle öğrendiniz. İngilizce kelime listelerini çalıştınız, ingilizce ders kitaplarını okudunuz, gramer kurallarını çalıştınız.

İngilizce kelime bilginiz iyi, gramer kurallarını biliyorsunuz ve ingilizce okuduklarınızı anlıyorsunuz. Ama günlük ingilizce konuşmaları duyduğunuzda anlayamıyorsunuz ve ingilizce konuşurken zorlanıyor, sıkılıyorsunuz. Akıcı ingilizce konuşmak için İngilizceyi gözlerinizle değil, kulaklarınızla (yani dinleyerek) öğrenmelisiniz.

Dinleyerek ingilizce öğrenin. Bu tam da çocukların yaptığı şeydir. Çocuklar ana dillerini dinleyerek öğrenirler. Çocuklar konuşmayı, ders kitaplarını okuyarak, kelime listeleri ezberleyerek ya da gramer çalışarak öğrenmezler. Onlar sürekli dinlerler. Anne babalarını ve çevrelerini uzunca bir süre sessiz kalarak dinlerler. Ve sonunda otomatik olarak konuşmaya başlarlar.

Effortless English dersleriyle İngilizceyi, çocukların öğrendiği gibi sadece dinleyerek öğrenirsiniz. Effortless English setindeki derslerin hepsi, mp3 formatında dinleme dersleridir. Çok iyi ingilizce konuşmak için İngilizceyi çocuklar gibi öğrenin. İngilizceyi gözlerinizle değil kulaklarınızla öğrenin.

Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın!

Effortless English Club

Paylaşmak Güzeldir:
2 Comments

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir