İngilizce Hikayeler Deep English İngilizce Seti

Bu dersimizde sizlere, yeni piyasaya çıkmış olan, bununla birlikte gayet kaliteli olduğuna inandığım bir İngilizce setinden bahsedeceğim. Mevcut İngilizce eğitiminde yapılmakta olan yanlışlardan ve ayrıca yanlış İngilizce öğrenme metodlarından sıkça bahsediyorum. Söz konusu yanlışları bir kenara bırakıp uygun yöntemlerle İngilizce öğrendiğinizde, daha çabuk ve kolay İngilizce öğrenebileceğinizi belirtiyorum.

ingilizce-dinlemeHepsinden önemlisi, İngilizce öğrenmekle yetinmeyip iyi İngilizce konuşmak istiyorsanız işte bu doğru yöntemleri hayata geçirmeniz gereklidir. Bir süre önce size Effortless English ve ayrıca Power English İngilizce eğitim setlerini açıklamış ve tavsiye etmiştim. Deep English İngilizce seti de, Effortless English’e benzeyen ve doğru İngilizce öğrenme tekniklerini uygulayan dijital (mp3 dersleri olan) bir İngilizce eğitim setidir.

Deep English İngilizce setinin içerisinde On iki tane değişik konudan (hikayeden) oluşan ders bölümü mevcut (toplamda 120 sesli audio dersi ve ayrıca pdf metin dökümanları).

Söz konusu dersler genel olarak; kişisel gelişim kokan ve bizlere ilham veren, başarılı insanların hayatlarından kesitler içeren kısa İngilizce hikayelerden oluşuyor. Kaldı ki söz konusu eğitim setinin diğer ismi “The True Stories Fluency Course” yani, Gerçekleşmiş İngilizce hikayeler akıcı İngilizce konuşma eğitimi. Eğitim konularının enteresan ve bununla birlikte basit olması, sizlerin daha çok dinlemek istemenizi ve böylelikle İngilizcenizi daha çok ilerletmenizi kolaylaştırıyor.

Her bir eğitim kısmının içinde biri yavaş, öbürü normal anlatım seviyesinde kaydedilmiş 2 tane dinleme dersi (Active Listening) mevcut. Active Listening derslerini (ilk olarak yavaş, daha sonra hızlı versiyonu) birkaç kez dinledikten sonra, Söz konusu ders için bir soru cevap dersi (Active Speaking) mevcut. Söz konusu derste sizlere sorulan kolay sorulara yanıtlar vererek yeni sözcüklerin anlamlarını özümsemiş oluyorsunuz.

Sonradan yine aynı konu için konuşma kısmı olan Fluency Booster dersi mevcuttur. Söz konusu derste de dinlediğimiz hikayeyi, gene sorular çerçevesinde yeniden yorumlayıp anlatmış oluyorsunuz. Bu şekilde İngilizceyi hem dinleyerek aynı zamanda da konuşarak öğrenmiş oluyorsunuz. Kısacası Deep English felsefesine uygun olarak, İngilizceyi çalışmıyor, onu kullanıyorsunuz.

Deep English İngilizce setinin, aynı Effortless English metodunda olduğu gibi Yedi gün süren bir kurallar dizisi vardır. Bu kuralları ve bununla birlikte örnek İngilizce dinleme ve konuşma derslerini ilerki zamanlarda sizlerle Türkçe olarak yayınlayacağım. Dilerseniz Deep English sayfasını gezerek işte bu ücretsiz dersler için e-mail kaydınızı yapabilirsiniz. Bu şekilde 1 hafta boyunca her gün bir mail ile birlikte işte bu kuralları İngilizce olarak öğrenebilirsiniz.

“Bu, yalnızca basit bir ingilizce dersi değil. İlk önce ingilizce dinlemenizi ve ingilizce konuşmanızı geliştiriyor. Ama aynı zamanda da size bir hayat dersi veriyor. Çok teşekkür ederim. Siz gerçekten çok harika öğretmenlersiniz.” (Gabriela Bordeianu – Romanya)

Deep English paketinin ücreti 99,95 usd dir. Ayrıca Deep English hoşnutluk (para iade garantisi) sunmaktadır. Deep English kursunun İngilizce dinleme ve konuşmanızı iyileştirmediğini düşünüyorsanız altmış gün süresince paranızın tamamını iade edeceklerini garanti ediyorlar. Kısacası Deep English bu hususta kalitesine oldukça çok güveniyor. Test etmesi bedava. Şimdi aşağıdaki video klipleri izleyip, açıklamaları okuyarak Deep English setini daha detaylı inceleyelim.

Deep English İngilizce Hikayeler Kursu

Hayat çok kısa: İngilizce çalışmayı bırakın, İngilizceyi kullanmaya başlayın. Deep English ile birlikte İngilizce hedefinize giden yolunuz konuşmak ve dinlemekten geçer. İngilizce ezberlemekten sıkıldınız mı? O zaman yalnız değilsiniz. İngilizce ezberlemek, iyi konuşmanızı sağlamaz. Çok daha iyi bir metod var.

Çok iyi ingilizce konuşan birisi olmak için, daha fazla konuşmaya ihtiyacınız var. İngilizce konuşmaları daha iyi anlamak için daha çok dinlemeniz gereklidir.

İşte sorun: daha fazla İngilizce dinlemek ve bununla birlikte konuşmak için yeteri kadar fırsatınız yok. İngilizceyi hayata geçirmek için yeterli imkanınız yok. İşte cevap: Aktif dinleme ve konuşma yaşanmış İngilizce hikayeler. Deep English ingilizce eğitim kursunda bunları öğreneceksiniz:

  • Düşünmeden, tercüme etmeden rahatça konuşacaksınız.
  • Gerçek ingilizce konuşmaları anlayacaksınız.
  • Güvenli olarak iletişim kuracaksınız.

Dikkat edin İngilizce; analiz etmek için değil, konuşmak içindir.

Deep English İngilizce Setini 1 Numara kılan nedir?

Deep English, en beğenilen, ilginç aynı zamanda pratik İngilizce derslerini göreceğiniz tek yerdir. Bizler buna Deep English adını verdik çünkü üstünde derinlemesine düşünmek isteyeceğiniz (tekrar tekrar dinlemek isteyeceğiniz) aynı zamanda hakkında konuşmak isteyeceğiniz oldukça enteresan bir İngilizce içerik kullanıyoruz. Deep English İngilizce dersleri, sizi daha çok dinlemek ve konuşmak için motive eder.

  • Bu günün ve dünün liderleri ve başarılı insanları ile ilgili bilgiler öğrenin.
  • Başarılı insanların, başarıya ulaştıran stratejilerini öğrenin.
  • Parlak görüşlü insanların ne şekilde düşündüklerini öğrenin.

Öbür İngilizce eğitim setlerinde bu tip İngilizce hikayeler bulamazsınız. İşte bu dersler sizleri tabi olarak daha fazla İngilizce dinlemeye bununla birlikte daha fazla İngilizce konuşmaya motive ediyor. İşte bu yüzden Deep English İngilizce eğitim seti alanında bir numaradır.

Kademe Kademe İngilizce Konuşma Rehberi

Eğer İngilizceyi kullanmaya (çalışmaya değil) her gün Onbeş dakika verirseniz, İngilizceniz çok iyi gelişecektir. Gün geçtikçe İngilizce dinlemenizi, konuşmanızı, telaffuzunuzu, dil bilginizi ve bununla birlikte İngilizce kelime hazinenizi ilerletecek, izlemesi rahat bir çalışma programınız olacak.

ingilizce-seti

Deep English ingilizce seti, 120 değişik dersi kapsayan altı aylık bir kurstur. Fakat öğrencilerimiz bu kursun yararlarını çok daha çabuk farkederler. Çünkü bizler, İngilizce çalışmaya değil, İngilizceyi kullanmaya yoğunlaşıyoruz. Bu sebepten İngilizcenizi daha süratli ilerletebiliyorsunuz. Neticeyi görmeye başladıkça bunu anlayacaksınız.

Deep English sistemi sayesinde kendimi çok iyi hissediyorum. İngilizce dinleme ve kavrama kabiliyetim git gide ilerliyor ve daha şimdiden konuşmaya başladım bile.” (Ivone Hermes – Brezilya)

Daha rahat ve daha hızlı İngilizce konuşmaya başladıkça, kendinizdeki bu ilerlemeyi fark edeceksiniz. Bizim eşsiz İngilizce konuşma derslerimiz (Active Speaking and Fluency Booster) sizlere gelişiminizi apaçık farketme fırsatı sağlayacak.

Hızlı İngilizce konuşmaları rahatça anlayabilir hale geldiğinizde İngilizce dinleme kabiliyetinizin çok daha iyi hale geldiğini farkedeceksiniz. Deep English, değişik konuşma hızlarında (yavaş ve normal versiyonlarda) kaydedilmiş derslerle kulaklarınızı eğiten tek İngilizce kursudur.

Her mekanda, Her zaman! Öğrenme Şimdi Başlayın!

Deep English Yaşanmış İngilizce Hikayeler Kursu mp3 derslerden oluşur. Derslerimizi hemen şu an bilgisayarınıza indirebilir ve şu anda çalışmaya başlayabilirsiniz. Beklemek yok. Fazladan posta parası ödemek yok. Dersleri şu anda alın. Hemen şimdi, bugün öğrenmeye başlayın.

Aynı zamanda derslerimizi her tarafta çalışabilirsiniz. Bilgisayarda, mp3 player ya da iPod aygıtlarda ya da telefonunuza göndererek dersleri çalışabilirsiniz. Dilediğiniz mekanda İngilizce çalışma ve konuşma pratiği yapabilirsiniz.

ingilizce-hikayeler

Bu özellik, zamana ihtiyacı olan hareketli, meşgul bireyler için çok iyidir. Bundan böyle, “İngilizce için imkanım yok” benzeri mazeretlere yer yok.

“İngilizceyi nasıl öğrenebileceğimizi ifade biçiminiz gerçekten süper. Gerçekten faydalı ve ben bunu çok iyi buldum. İngilizceyi kolay öğrenmenin en iyi metodu, sizin belirttiğiniz gibi büyük fotoğrafa yoğunlaşmak. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.” (Berker Arman Turkey)

 En İyi İngilizce Eğitim Seti Hangisidir?

Bu yazıyı yazdıktan sonra pek çok arkadaşımız bana, Effortless English İngilizce setini mi yoksa Deep English setini mi tavsiye edersiniz diye sordular. Ben şahsen Effortless English sisteminin en son çıkardığı İngilizce seti olan Power English setini tavsiye ediyorum ve tek geçiyorum.

Power English İngilizce setinde AJ Hoge, bir birinden önemli ve pratik konulardan hazıladığı derslerle hem hayata dair faydalı bilgiler edinmemizi sağlıyor, hem de harika bir öğretme tekniğiyle İngilizcemizi geliştirmemize yardımcı oluyor. AJ Hoge’un enerjisi ve sesine ve tüm derslere yansıyarak bizlere hiç sıkılmadan İngilizce öğrenme imkanı sağlıyor. Mini story derslerindeki sorulara yüksek sesle cevaplar vererek her gün en az iki saat Power English setini çalışırsanız, bir iki hafta içinde ilerlemenizi farkedeceksiniz. Aynı tempoyu devam ettirerek bir kaç ay içinde akıcı İngilizce konuşur hale gelebilirsiniz.

Power English Setini İndirmek İçin Tıklayın!

Paylaşmak Güzeldir:
4 Comments

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir