Nasıl Güzel İngilizce Konuşabilirim?

Güzel İngilizce konuşabilme hakkında sitemizde pek çok tavsiyeler paylaştık. Bir çok  örnekler verdik. Son zamanlarda piyasaya çıkan Deep English İngilizce setinin resmi web sitesinde çok güzel bir video yayınlandı. Bu videoyu çok beğendim ve hemen sizlerle paylaşmak istedim.

İngilizce öğrenmekle, bisiklet binmeyi öğrenme arasındaki alaka nedir? Sizlere birazcık garip bir sual gibi görünebilir. Ancak hemen aşağıdaki kısa video klibi seyrettiğinizde sizlere Deep English İngilizce kursunun ne şekilde güzel İngilizce konuşmanıza aynı zamanda İngilizce konuşmaları nasıl çok daha iyi anlamanıza yardımcı olduğunu göreceksiniz.

Arkadaşlar, bisiklete binmeyi ne şekilde öğrendiğinizi anımsıyor musunuz? Bu durumu düşünün ve bir değerlendirin bakalım. Bisiklet kursuna katıldınız mı? Bisiklete binmeyi öğrenmek amacıyla yığınla ders kitaplarını mı ezberlediniz?

Defalarca çalıştığınız bisiklete binme kurallarını anımsıyor musunuz? Bunları anımsamıyorsunuz değil mi? İyi, çünkü biz de anımsamıyoruz. Hiç kimse bisiklete binmeyi okuyarak öğrenmez. Bisiklete binmeyi, uygulayarak öğrendiniz.

Düştünüz, bir daha denediniz. Her defasında düştünüz ancak daha sonraki denemenizde birazcık daha ilerlettiniz. Dengenizi sağlamayı öğrenmeye başladınız. Bisiklete binmenin oldukça basit hale geldiği ana dek; gün geçtikçe çok daha güven dolu ve başarılı bir biçimde bisiklete binmeye başladınız. Bunu uygulayarak öğrendiniz. İngilizce konuşmak da aynı teknikle gerçekleşir.

Güzel İngilizce konuşmak adına ne yapıyorsunuz? Hızlı İngilizce konuşmaları çok daha kolay anlamak için ne yapıyorsunuz? Daha emin ve iyi konuşmak için neler yapıyorsunuz? Doğru eylemi yapmak, başarılı bir İngilizce konuşmanın sırrıdır. Çok daha güzel İngilizce konuşmak için daha fazla konuşmak lazımdır. İngilizce konuşmaları çok daha kolay anlamak için, daha fazla dinlemek gereklidir. İşte bu öyle bir durum ki, İngilizce öğretmenlerinin dahi büyük bölümü bu durumu bilmiyor. Onlar sizden, ezber yaparak öğrenmenizi istiyorlar. Dil bilgisi kurallarını talim ederek öğrenmenizi söylüyorlar.

İngilizce gramer çalışmak başlangıç düzeyi için faydalıdır. Ama, bu video klibi seyrediyorsanız sizler başlangıç düzeyinden ilerdesiniz. Ders kitapları ve dil bilgisi talim ederek güzel İngilizce konuşamazsınız. Bunu yalnızca konuşarak yapabilirsiniz. İşte bu da İngilizceyi hayata geçirmek demektir. Aslına bakarsanız İngilizceyi kullanmak, bir tecrübe kazandırır. Tecrübe de sizlerin İngilizceyi çok daha kolay konuşmanızı getirir.

Hemen şimdi, Deep English setindeki derslerle neler öğreneceğinizi, bununla birlikte neler öğrenmeyeceğinizi biraz daha detaylı anlatmak yerinde olacaktır. Deep English İngilizce setindeki yavaş ve ayrıca normal çeşitleri olan dinleme hikayeleriyle kulaklarınızı eğitirsiniz.

İnteraktif konuşma dersleriyle İngilizce konuşmanızı ilerletirsiniz. Dil bilgisi amaçlı derslerimizde İngilizce dil bilgisi öğrenirsiniz. Grameri kullanacaksınız, çalışmayacaksınız. Biz İngilizce konuşma ve de dinlemeye yoğunlaşıyoruz. Bunun sebebi konsantre uygulamalar hedefe ulaştıran en kestirme yollardır. Deep English İngilizce eğitim programı, konsantre uygulamaları yapmanız ve netice almanız için sizlere yol gösterir.

deep-english-ingilizce-setiİngilizce konuşma egzersizi yapmak, bir çalışma partneri olmaksızın oldukça zordur. İşte bunun çözümü Deep English İngilizce setidir. İnteraktif konuşma hikâyeleriyle yalnız başına olsanız dahi, İngilizce konuşma yeteneğinizi ilerletebilirsiniz. Söz konusu hikayeler, öbür okulların uyguladığı bilindik zevksiz dinle ve tekrarla eğitimleri değildir.

Bizim interaktif İngilizce konuşma derslerimizle, yalnızca dinleyip tekrarlamazsınız. Dinle ve tekrarla metodu, orjinal İngilizce konuşma olmuyor. Bizim eşsiz hikaye derslerimizde, hikaye anlatıcıyla konuşursunuz. Deep English İngilizce programı sizin daima konuşacağınız birisi olur. Mevcut konuşma zamanınızı artırmak, İngilizce konuşmanızı ilerletmenin yegane yoludur.

Derslerinizi lap topunuza, telefon ya da mp3 oynatıcınıza yerleştirebilir, dilediğiniz mekanda ve vakitte İngilizce dinleme ve konuşmanızı ilerletebilirsiniz. Yolda işe gidiyorken, evde temizlik yaparken, yemek yaparken, egzersiz yaparken dersleri dinleyebilirsiniz.

Mp3 biçimindeki sesli derslerle, İngilizce pratik yapma ve bununla birlikte İngilizce amaçlarınız için yol almak oldukça kolaydır. Play düğmesine dokunun, dinleyin ve konuşun. İşte bu kadar basit. Deep English derslerini satın aldığınızda gerekli olan her şeyi hemen bilgisayarınıza yükleyip çalışmaya başlayabilirsiniz. Posta beklemenize gerek yoktur. Bir defa ödeme yaparak hemen şu anda derslerinizin tümünü edinebilirsiniz. Toplam olarak Yüz yirmi den fazla İngilizce dinleme ve konuşma derslerine sahip olacaksınız.

Şu anda karar vermeden evvel, garanti ile ilgili bilgi vermek istiyorum. Deep English İngilizce eğitim programı, sizlerin İngilizce dinleme ve konuşma yeteneğinizi çok daha iyi duruma getirecektir. Şayet böyle olmazsa, paranızı geri alacaksınız. Bu programı yüzde yüz garantili bir biçimde test etmenizi istiyoruz. Dersleri aldıktan sonra, sizin için yararlı olmadığını düşünürseniz, hemen bizimle temasa geçip Altmış gün içerisinde paranızı geri alabilirsiniz.

Artık bir yol ayrımındasınız ve Üç alternatifiniz var:

  1. Herhangi bir şey yapmayabilirsiniz. Eski tekniklerle öğrenmeye devam edersiniz. Ancak hiç bir zaman dilediğiniz gibi güzel İngilizce konuşamazsınız.
  2. İngilizce konuşulan bir memlekete giderek kendinizi İngilizceyle kuşatabilirsiniz. Şayet zamanınız ve de paranız mevcutsa bunu yapabilirsiniz. Ancak pek çok kişi için işte bu çok muhtemel değildir.
  3. Deep English İngilizce kursunu Yüzde yüz para geri ödeme teminatımızla deneyerek, süper akıcı bir İngilizce konuşmanın öz güvenini ve prestijini kazanmaya başlayabilirsiniz.

Tercih sizindir. Ancak umuyorum ki İngilizce öğrenmek için çok daha kolay bir metod olduğunu farkedebilir ve bunu uygulayabilirsiniz. Şayet herhangi bir sorunuz varsa bize daima yazabilirsiniz. Sizin görüşlerinizi ve sorularınızı öğrenmeyi çok isteriz ve sizlere yardımcı olabilmek için varız.

Yaşam kısa! Daha ne bekliyorsunuz. Tatil yapmak, arkadaşlar edinmek ve ayrıca sağlam bir şekilde işlerinizi ilerletmek için İngilizcede Ustalaşın.

En İyi İngilizce Seti Hangisi

Arkadaşlar bildiğiniz gibi sitemizde bir kaç tane İngilizce setinden bahsediyoruz. Sizlerden gelen mail ve yorumlarda genellikle hangi seti almalıyım? ya da siz hangi seti önerirsiniz gibi sorular alıyorum. Bu setlerin hepsi de çok kaliteli çalışmalardır. Ancak hem Effortless English setinde, hem de Deep English setinde Türkçe açıklamalar yoktur. Yani bu setler yeni başlayanlar için uygun ve elverişli değildir. O yüzden bu setleri, okuduğu ve dinlediği günlük İngilizceyi anlayabilecek kadar temel İngilizce gramer ve kelime bilgisi olan arkadaşlara tavsiye ediyorum.

Kısacası, İngilizce anlıyorum ama konuşamıyorum diyorsanız bu setler konuşmanızı geliştirmek için çok iyidir. Benim tavsiyeme gelince, ben size Effortless English kurucusu AJ Hoge’un şimdiye kadar çıkarmış olduğu en iyi set olarak gördüğüm Power English İngilizce setini öneririm. Çünkü Deep English setinde, dersleri anlatım setini çok beğenmiyorum. Biraz mekanik ve robotsu buluyourm. Halbu ki Power English derslerinde AJ Hoge’un konuşması, ses tonu ve anlatım tarzı harikadır. Ayrıca derslerin içeriği; motivasyon, liderlik, kişisel gelişim ve bunun gibi bir çok ilham verici faydalı bilgilerden oluşmaktadır. O yüzden ben orta ve ileri seviye arkadaşlar için Power English İngilizce setini tek geçerim.

Power English İngilizce setini indirmek için tıklayın!

Effortless English 7. kuralında anlattığımız İngilizce dinle ve cevapla dersleri, konuşmayı geliştirmek için size mükemmel bir pratik yapma şansı verir. AJ Hoge, mini story derslerinde komik ve eğlenceli bir hikaye anlatır. Sonra bu hikayeyle ilgili bir çok basit sorular sorar. Bir süre susar ve bizim cevap vermemizi bekler. Sonra doğru cevabı söyler. Bu teknik öyle güçlüdür ki hem yeni kelimeleri çok iyi ve hızlı öğrenmiş oluruz. Hem de otomatik olarak İngilizce konuşma becerisi kazanmış oluruz.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın!

İngilizce Eğitimi Tavsiyeleri:

Paylaşmak Güzeldir:

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir