Speechyard.com’da İngilizce Altyazılı Film İzle Öğren

Merhaba Zahmetsiz İngilizce takipçileri. Bu yazıda sizlerle online İngilizce öğrenmenin eğlenceli yollarından birisini daha paylaşacağız. Film izlemeyi seviyorsunuz değil mi? Artık İngilizce altyazılı filmler izleyerek, kolay bir şekilde http://speechyard.com/tr/ İngilizce öğrenebilir bununla birlikte İngilizcenizi ilerletebilirsiniz. Yalnızca filmler değil, bir yandan da Tv dizileri, popüler televizyon reklamları, belgeseller, müzikler ve video klipler, çocuk filmleri, söyleşiler, haber programları gibi pek çok kategori altında seçilmiş yüzlerce videoyu İngilizce alt yazı ile izleyebilirsiniz.

speechyardÇalışma yöntemi gayet kolay ve etkili. Bütün videolar İngilizce altyazılı bir biçimde yüklenmiş. Alt yazıları takip ederken, bilmediğiniz kelimelerin üstüne tıkladığınızda karşınıza kelimenin Türkçe eş anlamlılarını gösteren bir pencere geliyor. Bu paneldeki kelimeleri öğrenmek için kendi öğrenme sözlüğünüze kaydedip daha sonra söz konusu kelimeleri tekrarlayarak öğrenebiliyorsunuz.

Bilmediğiniz sözcükleri kaydederek hazırladığınız kitaplığınız tamamıyla kendi ilgi alanlarınıza ihtiyaçlarınıza hitap ediyor. Sözcükleri özümsemek için; kelime kurucu, dinle ve yaz, flash kartlar ve de çeviri seçme gibi çok farklı ve eğlenceli alıştırmalardan yararlanabiliyorsunuz.

İngilizce Altyazılı Film İzle

Artık sıkıcı ders kitapları ve gramer kuralları çalışarak, zor testler çözerek İngilizce öğrenmek zorunda değilsiniz. İngilizce alt yazılı film izleyerek en eğlenceli ve kolay İngilizce öğrenme deneyimi sizi bekliyor.

İngilizce film izlemenin önemli avantajlarından biri de, ders kitaplarında bulamayacağınız ama günlük konuşma dilince sıkça kullanılan bir takım İngilizce kelimeler ve deyimleri öğrenme fırsatıdır. Yıllarca kitaplardan eğitim almaya çalışıp daha sonra filmlerde konuşulan İngilizceyi anlamamaktan şikayet eden o kadar çok insan var ki… İşte bu yüzden İngilizceyi gerçek hayatta kullanıldığı gibi öğrenme şansını İngilizce altyazılı filmlerde bulacaksınız.

İngilizce Sohbet Özelliği ile Pratik Yapın

Söz konusu web sitesinin belki de en başarılı uygulamalarından birisi de, dünyanın her yerinden giriş yapan site üyeleriyle tanışıp muhabbet edebilme fırsatı tanımasıdır. Değişik toplumlardan insanlarla tanışıp iletişim kurarak onlarla internet üzerinden yazışma yapabilir, filmler ve diğer videolar hakkında konuşabilir ve öğrendiğiniz yeni kelimelerle İngilizce pratik yapma imkanı yakalayabilirsiniz.

Elbette şimdilerde internet, tabletler ve akıllı telefonlarla yaşamımızın vazgeçilmezi haline geldi. Bu da boş vakitlerinizi bundan böyle daha yararlı bir uğraş ile, İngilizce öğrenmekle geçirmek demek oluyor. Bundan böyle İngilizce öğrenme zamanını kendiniz belirleyecek, tabletinizden veya akıllı telefonunuzdan giriş yapıp, http://speechyard.com/tr/video/ İngilizce alt yazılı film izleyerek her mekanda ve daima kendinizi geliştirebileceksiniz.

Video ve Film İzleyerek İngilizce Öğren

Aşağıdaki videoda genel olarak İngilizce arayüz kullanılmış. Size fikir vermesi adına paylaşıyoruz. Ancak Türk kullanıcılar için, yukarıda bahsettiğimiz gibi İngilizce altyazılarda sözlük özelliğini kullanabiliyorsunuz. Yani bilmediğiniz bir kelimenin üzerine tıkladığınızda, o kelimenin Türkçe anlamını anında görebiliyorsunuz.

Bu web sitesine abone olmak tamamıyla ücretsizdir. İsterseniz facebook hesabınızla hemen şimdi giriş yapabilir ya da mail adresinizle basit bir şekilde hesap oluşturabilirsiniz. Hemen şimdi siteye girip, İngilizce öğrenme http://speechyard.com/tr/ aşamasında değişik ve de keyifli bir yöntemi, şu anda kendiniz test edebilirsiniz. Bir yandan İngilizce altyazılı film izlerken öbür taraftan sitenin blog bölümünde son derece faydalı yöntemleri öğrenerek hızlı, efektif ve de kolay İngilizce öğrenebilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar kurup, yanlış yapma stresi olmadan İngilizce pratik yapmaya hemen başlayın.

Ücretsiz hesap oluşturmak için burayı tıklayın!

Speechyard sitesi ile altyazılı film izleyerek İngilizce öğrenen arkadaşlarımızdan deneyimlerini bizimle paylaşmalarını rica ediyoruz. Böylece diğer arkadaşlarımız da bu deneyimlerden faydalanabilirler. Tecrübelerinizi paylaşmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Paylaşmak Güzeldir:
4 Comments

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir