Linguatic Sözlük İndir

Linguatic Sözlük

Effortless English 1. kuralını öğrenmiş bulunuyoruz. Buna göre İngilizce kelimeleri tek tek değil, phrase olarak yani grup olarak öğrenmeye çalışıyoruz. Şimdi Effortless English 2. kuralını anlatmaya başlamadan önce size harika bir İngilizce sözlük tanıtmak istiyorum. Linguatic yeni resim

Hiç şüphesiz İngilizce eğitimi için olmazsa olmaz birincil kaynak iyi bir İngilizce sözlüktür. Günümüzde kitap defterle çalışmanın yerini bilgisayar ve internetten çalışmanın aldığını düşünürsek, bilgisayar ortamındaki İngilizce kelimelerin anlamlarını öğrenebileceğimiz kullanışlı bir sözlük başucu kaynağımız olacaktır.

Yıllardır İngilizce öğrenmeye gayret eden biri olarak pek çok İngilizce sözlük denedim. Bunların başında Moonstar ve Babylon geliyor. Şimdi sizlere bahsettiğim sözlük tıpkı Babylon sözlük gibi bilgisayar ortamındaki (word, Excel, internet Explorer, pdf file v.b.) sözcükleri Ctrl+sağ tuş kombinasyonuyla yakalayabiliyor. (Ctrl tuşuna basılı tutarak kelimenin üzerine mause sağ tıklayarak kelimeyi otomatik yakalıyorsunuz.)

linguatic 02

Aynı zamanda pek çok phrase ve idiom anlamlarını da bulabiliyorsunuz üstelik bu sözlüğü aşağıdaki adresten ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi almak ve Sözlüğü indirmek için Tıklayın!!

Babylon Sözlük İndirmek için burayı tıklayın!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir