Yoğun İngilizce Öğrenin

Yoğun İngilizce pratik yaparak İngilizceyi daha hızlı öğrenin. Bazen yavaş öğrenme süreciyle yoğun İngilizce çalışarak, bir ayda mükemmel bir ilerleme kaydedebilirsiniz. Akıcı İngilizce konuşma yetisi kazanmak için yoğun İngilizce öğren.

Yoğun İngilizcede beyniniz İngilizceye derinlemesine odaklanır. Daha çok öğrenirsiniz ve daha uzun zaman hatırlarsınız. Daha iyi ingilizce konuşursunuz. Tam bir ay boyunca yoğun ingilizce çalışırsanız kendinize olan güveniniz gelişir. Bunu bir yılda 3-5 kere uygulayın.

Nasıl yoğun ingilizce çalışılır? Benim önerim günde 4 saat ya da daha çok ingilizce çalışmaktır. Gün boyunca çalışma süresini bölmelisiniz. Meseala, sabahları bir saat, öğlen bir saat, akşam eve giderken bir saat ve uyumadan önce bir saat çalışabilirsiniz.

yoğun ingilizce öğren

Önerdiğim İngilizce Çalışma Planı

1) Yoğun ingilizce çalışma ayınız boyunca her gün iki saat ingilizce Effortless English derslerimizi dinleyin. Özellikle dersin makalesine, Mini story ve POV mini story mp3 derslerine odaklanın. Bunlar en önemli ve faydalı derslerimizdir. Bu derslere odaklanarak her gün iki saat İngilizce dinlerseniz anlamanız ve İngilizce konuşmanız çok çabuk gelişecektir.

2) Günde bir saat ingilizce filmleri dinleyin. Filmlerle ingilizce öğrenme tekniğimizi kullanarak bir bölümü 3-7 gün boyunca çalışın. Önce kelimeleri ve anlamı yakalamak için altyazı kullanın. Sonra aynı anda hem dinleyin, hem altyazıyı okuyun. Son olarak da altyazıyı kapatıp sadece o bölümü tekrar tekrar dinleyin.

3) Hergün bir saat kolay okuma parçaları okuyun. Çocuk hikayelerini başlangıç için öneriyorum. Sonra dereceli olarak daha zor okuma parçaları bulabilirsiniz. Okuduğunuz kitabı anlamak için sözlüğe ihtiyaç duymamalısınız. Eğer sözlüğe ihtiyaç duyuyorsanız, o parça sizin için zor demektir. Daha kolay bir parça bulun.

Yurakıraki yoğun çalışma planını 30 gün boyunca izleyerek, ingilizce yeteneklerinizde ani, büyük ve mükemmel bir ilerleme kaydedeceksiniz. Dinleme, anlama ve konuşma beceriniz harika bir gelişme gösterecek. İngilizce kelime bilginiz çabucak gelişecek. İngilizce konuşurken kendinize güveniniz gelecek.

Bu çalışma planını sürekli izlemek zorunda değilsiniz. Ama 30 gün boyunca kullanmayı deneyin. Bu yoğun İngilizce çalışmayı her 2 ya da 3 ayda bir uygulayın. Harika sonuçlar elde edeceksiniz.

Sürpriz Bonus:

Bu dersin orjinal mp3 dosyasını ve ingilizce metin dosyasını bilgisayarınıza indirip, tekrar tekrar çalışabilirisniz. Aşağıdaki bağlantıya sağ tıklayıp hedefi farklı kaydet seçeneğine tıklayın.

Yoğun ingilizce Öğren (Learn English Intensely) mp3 indir

İlginizi Çekebilecek Yazılarımız:

Paylaşmak Güzeldir:

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir