Goomass İnternetten Para Kazanma Eğitimi

Kendi işini kurmak, birçok insanın hayallerini süsleyen bir düşüncedir. İnsanların büyük çoğunluğu, hali hazırda çalıştığı işten tam anlamıyla memnun olmadığı halde, türlü sebeplerden dolayı mevcut işinde çalışmaya devam etmektedir. Bu sebeplerin en başında sermaye yokluğu, satacak bir ürüne sahip olmama ve bu tür şeylerle ilgilenecek yeterli zaman bulamama gibi maddeleri sayabiliriz. Günümüzde dijital çağı yaşıyoruz ve internetten İngilizce öğreniyoruz.

Ancak bizler tüm bu sebepleri ortadan kaldıracak olan affiliate marketing kavramıyla tanışmıştık. Günümüzde özellikle Amerika ve Avrupa gibi batı ülkelerinde affiliate marketing ile uğraşarak geçimini sağlayan insanların sayısı oldukça yüksektir. Bu insanlar günde 3-4 saat ayırarak internetten para kazanıp geçimlerini sağlamakta, kalan zamanlarında da hobileriyle uğraşmaktadırlar.

Ancak şunu hemen belirtmekte fayda var ki, affiliate marketing kolay para anlamına gelmemektedir. İnternetten para kazanmak çok kolay değildir elbette. Ama bu işi yaparak geçimini sağlayacak kadar para kazanan insanlar olduğuna göre, affiliate marketing öğrenilebilir bir bilgidir. Herşeyden önce internetten para kazanmak emek yoğun ya da sermaye yoğun bir iş değil, bilgi yoğun bir iştir.

Her gerçek işte olduğu gibi, internet üzerinde kendi işini yapmak için de bir takım masraflarımız olabilir. Hiç para harcamadan internetten para kazanmak da mümkündür elbette. Ancak internetten para kazanarak tatmin edici bir gelir elde etmek istiyorsanız bazı küçük harcamaları da göze almalısınız. Bu harcamaların başında işimiz bilgi yoğun olduğundan dolayı eğitim harcamaları gelecektir. Veya kuracağınız iş modelinin türüne göre (şu yazımızda anlattığımız gibi) bazı çok faydalı araçlar için bir takım harcamalar yapmanız gerekebilir.

Goomass İnternetten Para Kazanma Eğitimi

Affiliate marketing ile internetten para kazanma konusu Türkiye’de yeni yeni anlaşılmaya ve kullanılmaya başlamıştır. Bunun zamanla daha da yaygınlaşacağına şüphe yoktur. Bundan 6 ay kadar önce bu konuyu layıkıyla öğrenebileceğiniz Türkçe kaynak mevcut değildi. Piyasada dolaşan bazı kaynaklar ise derme çatma ve tatmin edicilikten uzaktı. Bu konuda şimdi sizlere Goomass internetten para kazanma eğitimini rahatlıkla tavsiye edebilirim.

Gerçekten de Goomass, internetten para kazanma konusunda yeni başlayanlar için olduğu kadar, affiliate marketing kavramını bilen ancak yol haritası ve yeterli bilgiye sahip olmayan amatörler için de çok güzel bir kaynak olmuş. Bu açıdan Goomass eğitim kitini hazırlayanları tebrik ediyorum. Goomass pdf formatında bir e-kitap değildir. İçerisinde farklı eğitim modülleri bulunan bir masa üstü yazılımıdır. Goomass internetten para kazanma eğitimi ile aşağıdaki konularda ayrıntılı bilgilere sahip olacaksınız. Bu bilgileri öğrendikten sonra uygulamaya geçip internetten para kazanmaya başlayabileceksiniz.

Affiliate Marketing Eğitimi

Amazon, eBay, WallMart gibi dünyanın en büyük e-ticaret firmalarının kullandığı affiliate marketing sistemiyle ilgili ayrıntılı bilgileri bulabileceğiniz bu modülde internet üzerinden başkalarının ürünlerini satarak para kazanmanın mantığını öğreneceksiniz. Affiliate marketing eğitim rehberi size satış ortaklığı sistemini A’dan Z’ye anlatarak bu sistemde nasıl başarılı olacağınızı gösteriyor.

Satış Ortaklığı Platformları Eğitimi

%75’e varan yüksek komisyonlar kazanabileceğiniz 110.000’in üzerinde aktif satış ortağına ve 70.000 dijital ürüne sahip dünyanın en popüler ve güvenilir satış ortaklığı sistemi. 1998’de kurulan site, güvenli bir şekilde günde 27.000 den fazla dijital ürün satışı gerçekleştirerek dünyada her 3 saniyede bir satış işlemi yapmakta.

Amazon Associates Eğitimi

Çeşitli dijital ürünlerden yüksek komisyon oranlarıyla para kazanmayı öğrendikten sonra fiziksel ürünler için affiliate programını Amazon ile gerçekleştirebileceksiniz. Elektronik ürünlerden giyime, kitaplardan arabalara kadar her ürünün satıldığı dünyanın en popüler alışveriş ağlarından biri olan Amazon.com tüm ürünlerini Amazon Associates Satış ortaklığı programı ile sizlere sunuyor. Ziyaretçilerinin tam güvenini kazanmasıyla yüksek bir dönüşüm oranına sahip olan Amazon.com satış ortaklarına güçlü ve zengin bir teknik yapı sunuyor. Türkiye’de ilk ve tek olan Amazon Associates Eğitim Rehberi sizi tüm yönleriyle Amazon satış ortaklığı programı ile tanıştırırarak size en başarılı satış tekniklerini ve stratejilerini öğretiyor.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Eğitimi

İnternetin trafiğinin çok büyük bir bölümünü sağlayan arama motorlarında ilk sıralara çıkmak için sadece yazılar ve görseller yetmez. SEO ile sitenizin aramalarda üst sıralarda yer almasını sağlayabilir ve bu sayede satışlarınızı katlayabilirsiniz. On-Page faktörlerden anahtar kelime seçimine, içerik optimizasyonundan website yapı planlamasına, LSI sisteminden algoritmalara kadar SEO’nun tüm elementlerini içeren dev bir kaynak; SEO rehberimiz sayesinde hem organik sonuçlarda yükselecek, hem de sitenize daha fazla trafik kazandırarak satışlarınızı arttıracaksınız.

Google Adwords Eğitimi

Google’ın ücretli reklamcılık ağı Adwords ile dakikalar içinde müşteriler kazanmaya ve satış yapmaya başlayın. Bütçeniz ne olursa olsun Google’ın reklamcılık ağında reklamlarınızı görüntüleyebilir, müşterilerinizle ürünlerinizi uygun fiyatlara bir araya getirebilirsiniz. Fakat göründüğü kadar kolay olmayan Adwords’ü tam performansıyla kullanmak için bilgiye ve deneyime ihtiyacınız var. Adwords eğitim kitabımız ile size söylenmeyen bilgileri edinebilir ve gerekli deneyimi kısa zamanda kazanarak bir Adwords uzmanı olabilirsiniz.

VIDEO Eğitim Seti

Görsel eğitimin algılama, anlama, hafızada biriktirme ve uygulama süreçlerinin en önemli pozitif pekiştiricilerinden biri olduğu doğrusundan yola çıkarak hazırladığımız videolar ile başarıya giden yolunuzu ve sürecinizi oldukça kısaltacaksınız. GooMass kiti ile edineceğiniz videolar sayesinde kısa sürede satış ortaklığına adapte olacağınıza, etkili kampanyalar, güçlü siteler oluşturacağınıza ve hedef satış sayfalarınızın ziyaretçi sayısını arttıracağınıza inanıyoruz.

Ayrıca Goomass internetten para kazanma eğitimiyle birlikte gelen aşağıdaki bonuslar da size fevkalade önemli kazanımlar sağlayacaktır.

AUTO TWITTER

EN IYI SATIŞ SAYFASI HAZIR ŞABLONU

JOOMLA REHBERI VE SEO

WORDPRESS REHBERI VE SEO

PROFESYONEL ADWORDS KAMPANYA ÖRNEKLERİ

WEB SİTE KURMA REHBERİ

ADWORDS DENEME KUPONU

Şimdi burayı tıklayarak Goomass internetten para kazanma eğitimiyle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Son olarak tekrar belirtmek isterim ki, internetten para kazanmayı, kendi işinizi kurma yolunda ciddi bir adım olarak görüyorsanız Goomass eğitim kitinde yer alan bilgileri mutlaka öğrenmenizi tavsiye ediyorum.

Paylaşmak Güzeldir:
One Comment

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir