Online İngilizce Öğrenmenin Avantajları

İngilizce öğrenmenin önemi, gelişen dünyada giderek artmaktadır. Akıcı İngilizce konuşmanın faydalarını ve globalleşen toplumda İngilizce bilmemenin getirdiği dezavantajları bugün herkes çok yakından fark edebilmektedir. Online öğrenmenin kendine has bir takım avantajları vardır. Özellikle de online İngilizce öğrenme konusunda English Class 101 web sitesi, kullanıcılarına sunduğu harika özelliklerle bu faydayı iki katına çıkarmaktadır.

İngilizce Seviyenize Uygun Öğrenme Fırsatı

online-ingilizce-ogrenEnglish Class 101 sitesi, herkesin seviyesine uygun bir noktadan İngilizce öğrenmesine fırsat sunmaktadır. Eğer daha önce İngilizceyle pek alakadar olamadıysanız ve sıfırdan İngilizce öğrenmek istiyorsanız, o zaman absolute beginner (tam başlangıç) seviyesinden başlayabilirsiniz. Eğer çat pat İngilizcem var diyorsanız o halde beginner seviyesi sizin için uygun bir başlama noktası olacaktır. Ayrıca seviyenize göre intermediate ve advanced (orta ve ileri) seviyelerini de başlamak için seçebilme imkanınız var. Size verilecek araçlar ve derslere hazırlık materyalleri, seçtiğiniz seviyeye uygun olarak tasarlanmıştır.

Kendi Konforunuza Uygun İngilizce Öğrenin

English Class 101 web sitesi sizlere, evinizden ve kendi konforunuza uygun ortamdan İngilizce öğrenme avantajı sağlamaktadır. Bu durum ayrıca size, İngilizce öğrenme zamanını da belirleme avantajı sunmaktadır. İsterseniz gece yarısı veya sabah saatlerinde İngilizce öğrenebilirsiniz. Öğrenme zamanını tamamen kendiniz belirlersiniz. Bu siteye üye olduğunuzda istediğiniz yer ve zamanda İngilizce öğrenme esnekliği sağlayacaksınız. Bir ev hanımıysanız, bir iş adamı ya da iş kadınıysanız, kendi saatlerinize göre öğrenme zamanınızı programlayabilirsiniz.

En İyi İngilizce Öğrenme Materyalleri

English Class 101 web sitesi sizlere en uygun ve en kaliteli içeriği sağlamaktadır. Bunlar, mükemmel bir telaffuz ve konuşma kalitesiyle hazırlanmış İngilizce video dersleri, seviyenize ve konulara uygun dinleme dersleri gibi İngilizce öğrenmenize yardımcı olan harika materyallerdir. İşte bu dersler sizin İngilizce konuşmayı en mükemmel şekilde öğrenmenizi sağlayacak derslerdir. Bu çalışma materyalleri, İngilizce kelimeleri, grameri, yazılış ve telaffuzu öğrenebileceğiniz çok detaylı hazırlanmış derslerdir.

Ayrıntılı Bilgiler ve Notlar

English Class 101 tarafından sağlanan ayrıntılı notlar, günlük olarak yeni kelimeleri öğrenmenize olanak sağlamaktadır. Ayrıca notlar, gramer ve cümle egzersizleri şeklinde İngilizce yazma becerilerinizi geliştirecek şekilde tasnif edilmiştir.

Farklı İngilizce Kelime Öğrenme Araçları

Bu websitesi yukarıda bahsettiğimiz faydalı materyallerin yanı sıra, flash kartlar ve oyunlar gibi yeni İngilizce kelimeleri öğrenmenize olanak sağlayan çok kaliteli materyalleri de sizlerin kullanımına sunmaktadır. Bu araçlar, İngilizcede en çok kullanılan kelimeleri kolayca öğrenmenize yardımcı olacaktır ve sıklıkla güncellenmektedir.

Ücretsiz Forum Üyeliği

Bu özellik, English Class 101 web sitesinin diğer üyeleriyle online olarak görüşmenize, dersler ve materyaller hakkında fikir alış verişinde bulunmanıza olanak sağlamaktadır. Bu size, diğer üyelerle interaktif olarak kontak kurup, iletişim yeteneğinizi de geliştirmenize imkan verecektir.

Her Yerde İngilizce Öğren

English Class 101, akıllı telefonlarla ve iphone cihazınızla istediğiniz yerden İngilizce öğrenme fırsatı sunmaktadır. İngilizce kursunuzu, telefonunuzun içinde yanınızda taşıyabileceksiniz. Bu da size istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman İngilizce öğrenme şansı verecektir. Sadece bir smar phone (akıllı telefona) ihtiyacınız var, işte bu kadar. Böylece bilgisayarınız yanınızda olmasa bile; ofiste, evinizde ya da başka bir yerde boş zamanlarınızda İngilizce öğrenmeye devam edebileceksiniz.

English Class 101, kullanıcılara sunmuş olduğu çok uygun özelliklerle, online İngilizce öğrenmenin en kolay yoludur. Hemen şimdi ömür boyu yararlanabileceğiniz ücretsiz bir üyelik oluşturup, İngilizce öğrenmeye hemen başlayabilirsiniz.

Ücretsiz üyelik için burayı tıklayın!

Orta ve ileri seviye arkadaşlar için sitemizde daha önce sizlere tanıttığım Power English İngilizce setini öneriyorum. Bu set Effortless English kurucusu AJ Hoge tarafından piyasaya çıkarılan en iyi İngilizce eğitim setidir. Ancak bu sette Türkçe destek ve açıklamalar olmadığından yeni başlayanlar için elverişli değildir. Bu setin asıl amacı okuduğu ve dinlediği İngilizceyi anlayabildiği halde akıcı İngilizce kaonuşamayanlara yardımcı olmaktır. Bu alanda da gayet başarılıdır. Siz de anlıyorum ama konuşamıyorum diyorsanız Power English İngilizce setini mutlaka kullanmalısınız.

Power English İngilizce Setini İndirmek İçin Tıklayın!

İngilizce Öğrenme Teknikleri:

Paylaşmak Güzeldir:

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir