Bedava Online İngilizce Öğrenme Kursu Mp3 Dersleri İndir

Bu yazımda, internetten yani online İngilizce öğrenme amacıyla katılabileceğiniz bir kurstan bahsedeceğim. İşte tamamen bedava İngilizce kursuna katılarak, kolay İngilizce öğrenme ve otomatik olarak anlayıp konuşabilme sırlarını öğreneceksiniz. Ayrıca İngilizce hikayeler dinleyerek kendinizi çok hızlı geliştirebileceğiniz bedava İngilizce derslerini bilgisayarınıza indirecek ve hemen çalışmaya başlayacaksınız.

İnternetten bedava online İngilizce öğrenme şansınız çok yüksek olmakla birlikte bilgisayarınıza indirip dinleyerek evde İngilizce öğrenebilieceğiniz setler de vardır. Son yazımda size sıfırdan İngilizce öğrenmek isteyenler ve biraz İngilizce temeli olan orta seviye için hızlı ve kolay İngilizce öğrenme seti Rahat İngilizce’yi tanıtmıştım. Sitemizde çok sık bahsettiğimiz Effortless English sistemiyle çok benzer bir metot kullanan Rahat İngilizce sisteminin bedava email kursuna katılarak, mp3 dinleme derslerini hemen indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bedava İngilizce dersleri içerisinde neler var?

mp3-ingilizce-dersleri-21İndireceğiniz bölüm, Rahat İngilizce seti içerisindeki 20 bölümden birisidir. Bölümün konusu olarak simple past tense yani basit geçmiş zaman konusunu öğreneceksiniz. Bu konu, İngilizcede en çok kullanılan konulardan biridir. Geçmiş zaman konusu, yabancı dil olarak İngilizce öğrenenlerin genellikle problem yaşadıkları bir konudur.

Yeni başlayan arkadarlar, dersin konusuna bakıp endişelenmesinler. Bu konuya gelinceye kadar set içerisinde 9 bölüm daha var. İlk dört bölümde tamamen sıfırdan başlayanlar için hazırlanmış temel bilgileri öğrenebileceksiniz. Zaten bu derslerle birlikte Rahat İngilizce set index dosyasını da indirip, tüm ders konularını ayrıntılı olarak görebileceksiniz. Yani hangi bölümde hangi konu olduğunu göreceksiniz. Tabi ilk bölümler, sonraki bölümlere göre daha basit ve kolaydır. Bedava derslerinizi dinlerken bunu da göz önünde bulundurun.

İndireceğiniz bölüm içerisinde bir adet gramer dersi var. Bu derste çok detaya girmeden, bol örneklerle basit geçmiş zaman konusunu öğreneceksiniz. Dersin süresi yaklaşık 10 dakikadır. Bir yandan mp3 dersini dinlerken, bir yandan da pdf dosyasını okuyarak takip edebilirsiniz.

Bölüm içerisindeki diğer ders, Rahat İngilizce setinin en önemli dersi mini hikayedir. Bu derste, basit geçmiş zaman konusuyla hazırlanmış bir hikaye dinleyeceksiniz. Hemen ardından, hikayeyle ilgili kolay soruları ve cevapları dinleyeceksiniz. Soru cümlesinden sonra bir iki saniyelik boşlukta, doğru cevabı duymadan önce siz cevap vermeye çalışın. İlk dinlediğinizde bunu yapamazsanız sorun değil, sonraki dinlemelerinizde cevapları söylemeye çalışın. Bu bölümü, tekrarlı olarak, en az 4-5 gün boyunca dinlemeniz tavsiye edilir. Böylece öğrendiklerinizi gittikçe pekiştirecek, yeni kelimeleri özümseyecek, cümleleri, soru ve cevapları otomatik olarak anlayıp cevaplamaya, yani konuşmaya başlayacaksınız.

Bölümün son dersi, mini hikaye dersinin Türkçe anlamını öğrenebileceğiniz Extra dersidir. Mini hikaye dersindeki tüm cümleleri önce İngilizce, sonra da Türkçe olarak dinleyeceksiniz. İngilizce kelimeleri tek tek değil, cümle cümle öğrenecek ve tüm dersi yüzde yüz anlayabilir hale geleceksiniz.

Bu dersleri nasıl çalışacağınızı adım adım anlatan, Rahat İngilizce çalışma rehberini de bedava indireceksiniz. Bu iki sayfalık rehberdeki tüm önerileri harfiyen uygularsanız, derslerden en yüksek faydayı sağlamış olursunuz. Bir başka ifadeyle, hızlı ve kolay İngilizce öğrenip, otomatik olarak anlayıp konuşabileceksiniz. Bu seti, online İngilizce öğrenme konusunda istekli olan arkadaşlara da öneriyoruz.

Rahat İngilizce bedava mail kursunda, bu derslerden başka, her gün bir e-mail alarak etkili İngilizce öğrenme tekniklerini öğreneceksiniz. Bunlar gerçekten çok güçlü ve etkili tekniklerdir. Bunları mutlaka öğrenip uygulamanızı tavsiye ederim.

Günceleme: Rahat İngilizce ücretsiz mail programı kapatılmıştır. Ücretsiz mp3 dersleri indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:

Birinci Bölüm Dersleri İndir: https://www.zahmetsizingilizce.net/ingilizce-egitimi/ingilizce-ogrenmek-ve-akici-konusmak-icin-mp3-dersleri-indir.html

Altıncı Bölüm Dersleri İndir: https://www.zahmetsizingilizce.net/ingilizce-egitimi/baslangic-ingilizcesi-ogrenme-ve-konusma-seti.html

Paylaşmak Güzeldir:
2 Comments

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir